Lodówka Side By Side w marki Kernau - Dlaczego Warto ją Mieć? | Max Kuchnie
Lodówka Side By Side w marki Kernau - Dlaczego Warto ją Mieć? | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Lodówka Side By Side w Polskiej Kuchni

KERNAU


Lodówka Side By Side w Polskiej Kuchni

Zakup sprzętów AGD, a szczególnie lodówek nie należy do najłatwiejszych. Na rynku jest dostępny ogromny wybór modeli, które mają wiele udogodnień i nowoczesnych funkcji, a one przekładają się na komfort korzystania z urządzenia. Jednym z urządzeń jakie oferuje polska marka Kernau jest chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca KFRM 18191 NF EX. Stworzona z myślą o potrzebach konsumentów. Produkt objęty 5 letnią gwarancją.

Dlaczego warto ją mieć?

 

Rozmiar

Wspomnianą chłodziarkę wyróżnia pojemność. Jej wnętrze jest znacznie większe od tych obecnych w klasycznych lodówkach. Jest wręcz idealna do dużych i przestronnych kuchni oraz dla kilkuosobowych rodzin. Lodówka side by side mieści aż 645 litrów. Dzięki funkcjonalnym drzwiom i szufladom mamy bezpośredni dostęp do produktów w niej przechowywanych. Kolejną zaletą jest dodatkowe miejsce w drzwiach – świetnie sprawdza się do przechowywania wszelkiego rodzaju napojów, soków, czy mleka.

 

Nowoczesny wygląd

Lodówka side by side wyróżnia się nietuzinkowym, nowoczesnym wykończeniem ze stali nierdzewnej. Taka chłodziarka z pewnością będzie stanowić świetne uzupełnienie przestronnych kuchni.

 

Dodatkowe funkcje

Niekończący się wachlarz zalet chłodziarki to między innymi gwarancja wysokiej jakości produktu. Wyposażona jest w system NoFrost, dzięki któremu produkty dłużej zachowują świeżość. Żywność schładzana jest równomiernie i szybko, utrzymując przy tym odpowiedni poziom wilgotności we wnętrzu urządzenia. Dzięki funkcji Super Cool i funkcji Super Freeze w krótkim czasie schładza się wnętrze chłodziarki i zamrażarki, aż do czasu uzyskania dostatecznie niskiej temperatury. Szuflada ChillerBox 0°C, w której utrzymywana jest temperatura bliska 0°C, jest idealna do przechowywania mięsa i ryb. Dostępna jest również funkcja Eco, która umożliwia pracę urządzenia dzięki optymalnie ustawionej temperaturze w chłodziarce i zamrażarce.

 

Energooszczędność

Lodówka Kernau cechuje się niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną. Posiada klasę energetyczną A+. Urządzenia polskiej marki Kernau są niezawodne, funkcjonalne i trwałe. Dbają o ekologię i stawiają na europejską jakość. Spełniają wysokie oczekiwania w zakresie parametrów technicznych, jak i wzornictwa. Są tak dobierane, aby usprawnić i uprzyjemnić codzienne czynności.

 

Produkt niedostępny w ofercie Kernau.