Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / KERNAU / Minimalistyczny design chłodziarki polskiej marki...

Minimalistyczny design chłodziarki polskiej marki w Twoim domu

Ulubione0

Jednym z ważniejszych urządzeń w każdej kuchni jest chłodziarka. Pracuje bez przerwy, 24h na dobę, przechowujemy w niej wyselekcjonowane produkty spożywcze, ulubione przekąski i smakowite trunki. Zależy nam, by przez długi czas pozostawały świeże, a korzystanie z chłodziarki było ergonomiczne i komfortowe w użytkowaniu. Wszystkie te kryteria spełnia chłodziarko – zamrażarka marki Kernau KFRC 18262 NF E B.

KERNAU

NOWOCZESNY DESIGN
Elegancki wygląd chłodziarki zapewnia wykończenie z czarnego szkła, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. W ofercie Kernau znajduje się wiele urządzeń w tym wykończeniu. Chłodziarka może więc stworzyć zestaw z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, okapem i płytą grzewczą z czarnego szkła. Minimalizm i nowoczesny wygląd sprzętu to pożądane cechy współczesnych wnętrz.

Panel sterowania urządzenia dostępny jest tuż po otworzeniu drzwi. Pozwala na łatwe oraz intuicyjne zarządzanie temperaturą komory chłodziarki, jak i zamrażarki. Wnętrze produktu wyposażone zostało tak, by przechowywanie w nim było ergonomiczne. Chłodziarka posiada oświetlenie LED, 4 półki oraz 4 balkoniki w drzwiach, 2 pojemniki oraz półkę na butelki.

Zamrażarka wyposażona jest w dużą komorę XL Zone, w której można przechowywać produkty o niestandardowym rozmiarze, nie mieszczące się w zwykłych szufladach zamrażalnika. Chłodziarka natomiast, posiada specjalną szufladę Chiller Box, w której utrzymana jest temperatura bliska 0°C, oraz oddzielny pojemnik na owoce i warzywa. Dzięki tym rozwiązaniom i odpowiedniej segregacji zapachy różnych produktów nie przenikają się. Mięso, czy ryby dłużej zachowują świeżość i zdrowy wygląd, a owoce i warzywa, nie psują się szybko.

Warto wspomnieć, iż chłodziarki marki Kernau mają możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi, mogą być zamontowane z prawej lub lewej strony w zależności od preferencji właściciela urządzenia.

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE
Szeroki wachlarz zastosowanych technologii jest gwarancją komfortu użytkowania urządzenia. Należy tu wymienić system No Frost Multi Cooling, czyli niezależne schładzanie komór chłodziarki i zamrażarki. Dzięki niezależnym wentylatorom wilgotność w danej komorze pozostaje na odpowiednim poziomie. Dodatkowo, funkcja Super Cool pozwala w krótkim czasie schłodzić wnętrze chłodziarki do momentu uzyskania odpowiednio niskiej temperatury. Super Freeze, natychmiast skraca czas zamrażania do minimum, dzięki czemu zyskuje na tym jakość mrożonych produktów. Chłodziarka KFRC 18262 NF E B dostępna w funkcji Eco, umożliwia pracę w optymalnie ustawionej temperaturze, zapewniając obniżenie zużycia energii elektrycznej do minimum.

Produkty KERNAU cechują się niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną. Chłodziarko-zamrażarka KFRC 18262 NF E B posiada klasę energetyczną A++. Pozwala to na znaczną oszczędność oraz dbałość o środowisko naturalne. Jak widać,
polska marka KERNAU w pełni podąża za obecnymi trendami oraz ciągle ulepsza rozwiązania technologiczne swych produktów, tak aby sprostać wymogom klientów. Potwierdzeniem najwyższej jakości wspomnianej chłodziarki jest 5 lat gwarancji producenta.

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com

Zobacz również

Stal i granit

Stal i granit

BOGATY ASORTYMENT Kierując się różnymi potrzebami i gustami konsumentów oddajemy w Twoje...

POSTAW NA POLSKIE OKAPY

POSTAW NA POLSKIE OKAPY

CICHA PRACA Po całym dniu pracy bardzo często jedyne, czego pragniemy, to cisza i spokój. Jednak...