Chłodziarki i zamrażarki podblatowe Kernau - Max Kuchnie
Chłodziarki i zamrażarki podblatowe Kernau - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Nowa linia chłodziarek i zamrażarek podblatowych...

KERNAU


Nowa linia chłodziarek i zamrażarek podblatowych marki Kernau

Chłodziarka KBC 08122, Chłodziarko-Zamrażarka KBR 08122 oraz Zamrażarka KBF 08122


Marka Kernau przedstawia nową linię chłodziarek i zamrażarek podblatowych. Są to urządzenia funkcjonalne, niezawodne i łatwe w obsłudze. Gwarantują oszczędność czasu i energii. Nasi eksperci przykładają wiele uwagi do każdego, najdrobniejszego szczegółu, dbając równocześnie o walory estetyczne i użytkowe produkowanych urządzeń. Tak aby służyły one w kuchni na długie lata.

Chłodziarki i zamrażarki to podstawowe urządzenia AGD w każdej kuchni. Gdy zastanawiamy się jaki model wybrać, warto pomyśleć o lodówkach podblatowych. Są one kompaktowe – zajmują mało miejsca i co ważne pobierają mało energii.

 

Prezentowane produkty Kernau mają 81,8 cm wysokości i 59,5 cm szerokości. Idealnie nadają się do kuchni, w których nie ma miejsca na dużą lodówkę. Sprzęty te dostępne są jako AGD do zabudowy, dzięki temu mamy możliwość stworzenia jednolitej aranżacji kuchennej.

 

Warto zwrócić uwagę na parametry techniczne tych urządzeń. Klasa energetyczna A+ jaką posiadają, redukuje koszty energii elektrycznej. Niskie zapotrzebowanie na nią pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz chronić środowisko naturalne.

 

Sprzęty te wyposażone są w liczne funkcje. Sterowanie mechaniczne, nóżki o regulowanej wysokości, obustronny montaż drzwi oraz możliwość regulacji termostatu. To idealnie dopasowane rozwiązania do potrzeb każdego klienta.

 

Również niski poziom hałasu, tylko 44 dB oraz automatyczne odszranianie chłodziarki mają wpływ na komfort i satysfakcję użytkowania.

 

Najwyższa jakość produktów Kernau przejawia się także w pakiecie gwarancyjnym, który obowiązuje przez 5 lat.

 

Chłodziarki i zamrażarki podblatowe marki Kernau to solidne i sprawdzone urządzenia. Doskonale spełniają swoją funkcję przechowywania żywności ale również chronią środowisko naturalne. Łączą w sobie klasyczne wzornictwo z nowoczesną technologią. Kernau dba o każdego klienta, dlatego wciąż rozwija swą ofertę o nowe produkty najwyższej jakości.

 

Produkt niedostępny w ofercie Kernau.