Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy marki Kernau KBR 17122 - Max Kuchnie
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy marki Kernau KBR 17122 - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU PEWNOŚĆ UŻYTKOWANIA NA DŁUGIE LATA

KERNAU


PEWNOŚĆ UŻYTKOWANIA NA DŁUGIE LATA

Szczególne znaczenie w kuchni ma chłodziarko-zamrażarka. Jest podstawowym elementem wyposażenia każdej kuchni. Na stałe weszła w skład kuchennego wyposażenia. Bez niej i jej zawartości nie powstałoby wiele smacznych i aromatycznych potraw.

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy marki Kernau KBR 17122

 

Wybór sprzętu kuchennego jakim jest chłodziarko-zamrażarka nie stanowi już żadnego problemu. Ogromny wybór i zaskakujące technologie urządzeń powodują, że coraz łatwiej jest nam odnaleźć ten jedyny model, który doskonale współgra z klimatem wymarzonej kuchni.

 

Planując stworzyć idealną kuchnię, która będzie oparta na nowoczesnej technologii, zgodna z obecnymi trendami warto skoncentrować się na chłodziarko-zamrażarce do zabudowy. Takiego rodzaju sprzęt oferuje marka Kernau.

 

Chłodziarko-zamrażarka KBR 17122 doskonale integruje się z pozostałymi urządzeniami i elementami wyposażenia całej kuchennej zabudowy. Nie bez powodu zaprojektowana i skonstruowana jest tak, aby bez problemu można było ją obudować szafką nie obawiając się o brak odpowiedniej wentylacji, uszkodzenia mebli czy urządzenia. Sprzęt można umiejscowić w dowolnym miejscu w kuchni.

 

Chłodziarko-zamrażarka Kernau KBR 17122 to urządzenie, które ułatwia wykonywanie domowych obowiązków, a dzięki wysokiej klasie energetycznej jaką posiada redukuje koszty energii elektrycznej. Dodatkowo generuje niski poziom hałasu oraz jest bezpieczna i przyjemna dla otoczenia. Wyróżnia ją długi czas przechowywania bez zasilania, co zapewnia świeżość i gotowość do użycia wszystkich produktów. Co więcej chłodziarko-zamrażarka odszrania się automatycznie.

 

Istotnym parametrem jest jej pojemność. Tyczy się to zarówno chłodziarki jak i zamrażarki. Marka Kernau wyposażyła chłodziarko-zamrażarkę w dużą pojemność bo aż 250l. Pojemność chłodziarki wynosi 185l. Wyposażona została w 4 półki oraz 3 balkoniki w drzwiach. Właściwe rozmieszczenie i wykorzystanie ich gwarantuje funkcjonalne i praktyczne użytkowanie. Pojemność zamrażarki to 65l. Posiada 3 przezroczyste szuflady, które są efektywne i wygodne w eksploatacji.

 

Komfort użytkowania chłodziarko-zamrażarki zapewnia elektroniczne sterowanie, które pozwala na precyzyjne regulowanie temperaturą we wnętrzu urządzenia. Dzięki elektronicznemu wskaźnikowi temperatury można łatwo kontrolować poziom chłodzenia produktów spożywczych.

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest jej 5 letnia gwarancja. Chłodziarko-zamrażarka Kernau zaprojektowana została tak aby służyć nam przez długie lata.

 

Chłodziarko-zamrażarka KBR 17122 marki Kernau niezawodnie i idealnie spełnia swoją funkcję przechowywania żywności jak również chroni środowisko naturalne. Łączy w sobie klasyczne wzornictwo z nowoczesną technologią. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i materiałom najwyższej jakości jej użytkowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

 

Produkt niedostępny w ofercie Kernau.