Pieczenie doskonałe - Max Kuchnie
Pieczenie doskonałe - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Pieczenie doskonałe

KERNAU


Pieczenie doskonałe

Piekarnik, który czyni pieczenie jeszcze bardziej komfortowym, łatwym i przyjemniejszym niż do tej pory? To możliwe!
Dzięki naszym urządzeniom domowe wypieki staną się dumą każdej Pani lub Pana domu. Z piekarnikami KERNAU kulinarny sukces gwarantowany!

BĄDŹ EKO!
 

W dobie ekologii i rozsądnego gospodarowania surowcami naturalnymi, jednym z najważniejszych parametrów, jakie konsumenci biorą pod uwagę wybierając sprzęty AGD, jest mała ilość energii elektrycznej, jaką zużywają do swej pracy. Konstruując piekarniki KERNAU starliśmy się wyjść tym potrzebom naprzeciw.
Długotrwałe testy i badania szwajcarskich inżynierów pozwoliły na opracowanie innowacyjnej technologii, dzięki której nasze piekarniki zużywają aż o 20 % mniej energii niż inne urządzenia tego typu dostępne na rynku. Warto też zwrócić uwagę na tryb Stand-by, dzięki któremu zużycie prądu w piekarnikach KERNAU kształtuje się na niewiarygodnie niskim poziomie nieprzekraczającym 1W na godzinę!
Plasuje to nasze urządzenia w czołówce energooszczędnego i taniego w eksploatacji sprzętu AGD (klasa energetyczna A-20%).

 

TECHNOLOGIE UŻYTECZNE DOMOWNIKOM

 

Współczesna, wygodna kuchnia to przede wszystkim niezawodne sprzęty służące komfortowi gotowania, pieczenia, zmywania. Właśnie dlatego dążyliśmy do stworzenia piekarników łatwych w obsłudze, przyjaznych użytkownikowi, a przede wszystkim funkcjonalnych. Większość naszych modeli wyposażona jest więc w elektroniczny panel sterowania, zegar z przyciskami Soft-Touch i Timer umożliwiający programowanie czasu pieczenia, czasu włączenia i wyłączenia piekarnika.
Jednym z naszych największych osiągnięć jest technologia Termoobieg 3D, funkcja, dzięki której przygotowywane potrawy są równomiernie opiekane z każdej strony. Gwarantuje to doskonałe rezultaty: cudownie, równo wyrośnięte ciasta, idealnie wypieczone pieczywo, wspaniale zarumienione, soczyste mięsa. Stała cyrkulacja powietrza w komorze piekarnika sprawia, że do uzyskania wspomnianych wyjątkowych efektów nie potrzeba tak wysokiej temperatury i długiego czasu pieczenia, jak w tradycyjnych piekarnikach. Co więcej, Termoobieg 3D umożliwia pieczenie kilku dań w tym samym czasie, korzystając z rożnych poziomów piekarnika.
Dzięki niezwykle dużej pojemności (aż 66 litrów!) piekarniki KERNAU to idealne sprzęty dla rodziny, umożliwiające przygotowywanie kilku potraw równocześnie. To niesamowita oszczędność energii i czasu, który z radością można dzielić z bliskimi. Urządzanie spotkań towarzyskich, urodzin, imienin jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a przyrządzone potrawy tak wspaniale wypieczone i smaczne.

 

W TROSCE O UŻYTKOWNIKÓW

 

Jednym z głównych parametrów, jakimi charakteryzują się sprzęty KERNAU jest bezpieczeństwo. Przykładamy do tego niezwykle dużą wagę, ponieważ wiemy, jak jest ono istotne, szczególnie w przypadku dzieci. Komory naszych piekarników wyposażyliśmy więc w boczne drabinki, ruszt z blokadą maksymalnego wysuwu, a niektóre modele w prowadnice teleskopowe, by wyjmowanie gotowych potraw było wygodne i odbywało się bez obaw o przypadkowe poparzenia użytkowników. Nasze sprzęty wyposażone są również w podwójnie szklone drzwi z powłoką Thermo-Reflective, blokadę rodzicielską i specjalnie chłodzone fronty, dzięki którym całe ciepło powstające podczas pracy piekarnika pozostaje wewnątrz komory, pozostawiając drzwiczki zupełnie zimnymi. Zabezpieczenia te mają niebagatelne znaczenie dla komfortowej i swobodnej pracy w kuchni, szczególnie jeśli pomagają nam w tym małe, ciekawe świata dzieci.

 

GWARANCJA KOMFORTU I NIEZAWODNOŚCI

 

Użytkowanie piekarników KERNAU to czysta przyjemność. I to w dosłownym tego słowa znaczeniu! Zastosowanie, specjalnej emalii łatwo-czyszczącej Eco Clean Enamel sprawia, że komora piekarnika jest odporna na wszelkie zabrudzenia, które mogłyby osadzać się na jej ściankach podczas pieczenia. Co więcej, piekarnik niezwykle łatwo utrzymać w czystości, dzięki czemu będzie zachwycał estetycznym wyglądem przez długi czas.
Elegancko prezentują się też praktyczne, chowane pokrętła Push-Push, na których nie osadza się kurz i inne zabrudzenia, co ma niebagatelne znaczenie podczas pieczenia i sprzątania, a specjalna powłoka Touch-Free sprawia, że na stali nierdzewnej nie będą widoczne nieestetyczne odciski palców.
W ofercie KERNAU prezentujemy modele o różnym wyposażeniu, kolorystyce i stylistyce (od najpopularniejsze prostych form, przez nowoczesne z szybą panoramiczną, na stylizowanych na retro, z mosiężnymi uchwytami i pokrętłami, kończąc). Każdy znajdzie więc produkt odpowiedni dla siebie.
Pewni niezawodności naszych sprzętów, udzielamy pełnej pięcioletniej gwarancji na piekarniki oraz gwarantujemy dostęp do profesjonalnej, składającej się ze 120 salonów, sieci serwisowej w całej Polsce.

 

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com