Piekarnik, który łączy pokolenia - Max Kuchnie
Piekarnik, który łączy pokolenia - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Piekarnik, który łączy pokolenia

KERNAU


Piekarnik, który łączy pokolenia

Pieczenie ciast i przygotowywanie mięs czy zapiekanek może okazać się całkiem przyjemną czynnością. Zwłaszcza, jeśli możemy odtworzyć ulubione potrawy z przepisów mamy, czy babci. Pieczone mięsa wyglądają niezwykle efektownie i są aromatyczne i soczyste. Wiele jednak zależy od piekarnika, w którym je przygotowujemy.

Odpowiedni piekarnik pomoże Ci przyrządzić smaczne dania i przepyszne ciasta. Dania i desery będą jeszcze lepiej wypieczone i bardziej soczyste, jeśli przygotujemy je w piekarniku z termoobiegiem 3D. Ta technologia zapewnia równomierne rozprowadzanie temperatury we wnętrzu piekarnika. Dzięki temu nie musimy się martwić o to, że potrawa będzie niedopieczona z którejś strony lub z kolei zbyt mocno przypieczona z innej. Termoobieg 3D pozwala także na równoczesne przyrządzanie kilku potraw na różnych poziomach w krótszym czasie, co pozwoli nam zredukować zużycie energii elektrycznej, a więc zadbać tym samym o domowy budżet i środowisko. Możemy jednocześnie upiec na jednym poziomie na przykład pyszną gęś z jabłkami, której nie powstydziłaby się nasza babcia, a na drugim frytki uwielbiane przez młodszych domowników. Takie rozwiązanie posiada piekarnik polskiej marki Kernau KBO 1066 S PT W. Dzięki niemu z dumą postawisz na rodzinnym stole soczystą, parującą pieczeń, uwalniającą wyjątkowy aromat i osłodzisz weekend kruchymi chrupiącymi ciasteczkami lub pysznym ciastem.

 

Marka Kernau wie, jak wiele radości sprawia pieczenie wszelakich ciast i ciasteczek z udziałem naszych małych pomocników. W trosce o nich właśnie zaprojektowano piekarniki z potrójnym szkłem w drzwiach, dzięki czemu nawet podczas długiego pieczenia front urządzenia pozostaje chłodny, a nasi ciekawscy pomocnicy nie poparzą się, kiedy niecierpliwie zaglądają do piekarnika. Przypadkowym poparzeniom zapobiegają prowadnice teleskopowe. Pozwalają one na łatwe wsuwanie i wyjmowanie blachy. Bez trudu sprawdzisz dzięki temu, czy ciasto jest już upieczone.

 

Zabieganym, ceniącym swój czas i komfort z pomocą przyjdzie funkcja Timer. Już więcej nie przypalisz ciasta. Timer daje możliwość zaprogramowania czasu pracy urządzenia, po którym zostanie ono wyłączone. Nie sposób nie wspomnieć o zawiasach Soft-Close, zapewniających najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. To system płynnego i samoczynnego zamykania drzwi, który nie wymaga wysiłku. Bardzo estetyczny wyświetlacz LED obecny w urządzeniu pozwoli szybko wybrać odpowiednią funkcję grzania. Piekarniki marki Kernau są również łatwe w czyszczeniu, ponieważ wewnętrzna strona drzwi jest w pełni pokryta szkłem i posiadają chowane pokrętła Push-Push. Po wszystkich kulinarnych eksperymentach posprzątasz bez problemu również za sprawą wnętrza pokrytego specjalną łatwoczyszczącą emalią Perfect Clean.

 

Sięgnij po więcej infromacji dotyczących polskiej marki Kernau i odkryj Polskę na nowo.