Kuchnia mikrofalowa KMO 252 G B Kernau - Max Kuchnie
Kuchnia mikrofalowa KMO 252 G B Kernau - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU POJEMNE WNĘTRZE ORAZ KOMFORT OBSŁUGI GWARANCJĄ...

KERNAU


POJEMNE WNĘTRZE ORAZ KOMFORT OBSŁUGI GWARANCJĄ PEŁNEJ SATYSFAKCJI Z UŻYTKOWANIA

Kuchnie mikrofalowe to sprzęt o zaawansowanej technologii, którego nie może zabraknąć w naszej kuchni. Nowoczesna stylistyka idealnie komponuje się z pozostałymi urządzeniami do zabudowy marki KERNAU. Nasze kuchnie to przede wszystkim sprzęty pełne elegancji i proste w użytkowaniu elementy dekoracyjne podwyższające nasz poziom życia. . Cały szereg możliwości jakie posiadają zostanie z pewnością doceniony przez ich właścicieli.

Kuchnia mikrofalowa KMO 252 G B w dużym stopniu ułatwia i usprawnia przygotowanie posiłku jak również oszczędza czas ich przyrządzenia. Potrawy przyrządzone z wykorzystaniem tego urządzenia są apetyczne i zdrowe. Dzięki różnorodnym funkcjom jakie posiada bardzo często może zastępować powszechne kuchenki lub też stawać się ich uzupełnieniem.

 

Każdy z 8 programów automatycznych Mikrofali idealnie dopasowuje się do różnego rodzaju podgrzewanej potrawy. Dzięki programom takim jak Pizza, Mięso, Warzywa, Makaron, Ziemniaki, Ryby, Napoje czy Popcorn wystarczy określić rodzaj potrawy a następnie jej wagę. Urządzenie samo wybierze moc mikrofal oraz czas podgrzewania.
Za pomocą funkcji Quick Start możliwe będzie łatwe i szybkie uruchomienie kuchenki z pełną mocą na 30 sekund.
Touch Control sprawi że wybranie zamierzonego programu stanie się proste i intuicyjne. Sterowanie dotykowe ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

 

Ciekawym rozwiązaniem w Kuchni mikrofalowej KMO 252 G B jest funkcja Autodoor czyli automatycznie otwierane drzwi. Wystarczy tylko jeden dotyk palca aby drzwi urządzenia samoczynnie się otworzyły.
Dużą starannością i estetyką wykonania mikrofali jest jej front wykonany w całości ze szkła. Idelanie komponuje się z szkalnym piekarnikiem nadając kuchni szyk i odpowiedni charakter.

 

Kuchnia mikrofalowa wyposażona jest w grill kwarcowy o mocy 1000 W. Jego niska bezwładnośc ciepła sprawia, że grill szybko się nagrzewa. Zyskujemy przez to lepsze efekty pieczenia jak również mniejsze zużycie energii. Dzieki niemu bez trudu będzie można przyrządzić swoje ulubione grillowane potrawy.
Wnętrze sprzętu wykonane jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje bezproblemowe czyszczenie i maksymalnie higieniczne warunki przygotowywania potraw.

 

Jednym z ważnych czynników przy wyborze mikrofali jest jej pojemność. Paramter ten mówi nam ile składników można jednorazowo umieścić w kuchence. Kuchnia mikrofalowa KMO 252 G B o pojemności 25 L wyposażona jest w duży talerz obrotowy o średnicy 31,5 cm, na którym bedzie można podgrzać dużą pizze w całości.
Podgrzewanie wieloetapowe sprawi, że głeboko zamrożne potrawy ugtujemy w trakcie jednego procesu. Urządzenie najpierw rozmrozi potrawę po czym przejdzie do procesu jej gotowania.

 

Kuchnia mikrofalowa KMO 252 G B marki KERNAU jest urządzeniem wyróżniającym się dużą starannością i estetyką wykonania. Pod względem wzornictwa bardzo efektowna jak równiez bardzo dobrze wyposażona. Daje nam możliwośćœ przyrządzenia potraw, które będa smaczne i zdrowe. Jej uniklany wygląd sprawi że doskonale wkomponuje sie w wnętrze Twojej kuchni. A przy wykorzystaniu odpowiednich funkcji mikrofali zachwycisz swoją rodzinę nowymi znakomitymi smakami.

 

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com