Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / KERNAU / POSTAW NA POLSKIE OKAPY

POSTAW NA POLSKIE OKAPY

Ulubione0

O tym, że okap to niezbędne urządzenie w każdej kuchni pewnie każdy z nas miał okazję się przekonać. Na rynku istnieje wiele okapów z różnymi funkcjami i o różnym wzornictwie. Dlaczego warto postawić właśnie na polskie okapy?

KERNAU

CICHA PRACA
Po całym dniu pracy bardzo często jedyne, czego pragniemy, to cisza i spokój. Jednak nie zawsze udaje się to uzyskać. Musimy przecież jeszcze przygotować posiłek. Jeśli mamy w domu małe dzieci, również poszukujemy najcichszych rozwiązań, by nie obudzić maleństwa. Innym przypadkiem jest sytuacja, kiedy mamy salon połączony z kuchnią – nie chcemy, żeby gotowanie przeszkadzało innej osobie oglądać telewizję albo po prostu relaksować się. I tutaj z pomocą przychodzą nam bardzo ciche okapy marki Kernau. Świetną propozycją będzie okap wyspowy KCH 0240 B. Do jego produkcji użyto najcichszych dostępnych na rynku silników, dzięki czemu urządzenie pracuje niezwykle cicho i nie traci na wydajności. Łatwo dobierzemy też poziom pracy wentylatora do intensywności powstających oparów. Okap posiada pilot i wygodne przyciski Soft Touch, co sprawia, że sterowanie jego pracą to sama przyjemność.

WYDAJNOŚĆ
Okapy marki Kernau są bardzo stylowe i wykonane z najlepszych materiałów. Mogą stać się prawdziwą wisienką na torcie w Twojej kuchni. Godnym polecenia okapem jest model KBH 0861 B wykonany ze stylowego czarnego szkła. Jego gładka powierzchnia podkreśli aranżację każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki zastosowanej w urządzeniu 3-stopniowej regulacji oświetlenia stworzysz wyjątkowy nastrój w kuchni. Urządzenie zostało wyposażone w szczelinowy system zasysania, w którym elementy filtracyjne są ukryte pod estetyczną pokrywą.

ZACHWYĆ SIĘ DESIGNEM
Okapy marki Kernau są bardzo stylowe i wykonane z najlepszych materiałów. Mogą stać się prawdziwą wisienką na torcie w Twojej kuchni. Godnym polecenia okapem jest model KBH 0861 B wykonany ze stali nierdzewnej malowanej oraz stylowego czarnego szkła. Jego gładka powierzchnia podkreśli aranżację każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki zastosowanej w urządzeniu 3-stopniowej regulacji oświetlenia stworzysz wyjątkowy nastrój w kuchni. Urządzenie zostało wyposażone w szczelinowy system zasysania, w którym elementy filtracyjne są ukryte pod estetyczną pokrywą.

WYPRODUKOWANE W POLSCE
Dzięki temu, że wybieramy rodzimą produkcję, wspieramy polską gospodarkę i zapewniamy sobie wysoką jakość i zgodność z najbardziej restrykcyjnymi europejskimi normami i wymogami, jakie urządzenia muszą spełniać, aby zostały dopuszczone do obrotu. Ważne jest też to, że wybrane przez nas urządzenie nie musi przebywać długiej drogi, aby dotrzeć do naszego domu, a co za tym idzie, jest mniej narażone na uszkodzenia podczas transportu.

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com

Zobacz również

Duet doskonały - Zlewy stalowe i baterie

Duet doskonały - Zlewy stalowe i baterie

BOGATY ASORTYMENT Kierując się różnymi potrzebami i gustami konsumentów oddajemy w Twoje...

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW- Blendery i Opiekacze marki Kernau

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW- Blendery i Opiekacze...

Blendery marki Kernau to niezwykle funkcjonalne urządzenia, które z pewnością sprawdzą się w...