Postaw na polskie okapy - Max Kuchnie
Postaw na polskie okapy - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Postaw na polskie okapy

KERNAU


Postaw na polskie okapy

O tym, że okap to niezbędne urządzenie w każdej kuchni pewnie każdy z nas miał okazję się przekonać. Na rynku istnieje wiele okapów z różnymi funkcjami i o różnym wzornictwie. Dlaczego warto postawić właśnie na polskie okapy?

Cicha praca

Po całym dniu pracy bardzo często jedyne, czego pragniemy, to cisza i spokój. Jednak nie zawsze udaje się to uzyskać. Musimy przecież jeszcze przygotować posiłek. Jeśli mamy w domu małe dzieci, również poszukujemy najcichszych rozwiązań, by nie obudzić maleństwa. Innym przypadkiem jest sytuacja, kiedy mamy salon połączony z kuchnią – nie chcemy, żeby gotowanie przeszkadzało innej osobie oglądać telewizję albo po prostu relaksować się. I tutaj z pomocą przychodzą nam bardzo ciche okapy marki Kernau. Świetną propozycją będzie okap wyspowy KCH 0240 B. Do jego produkcji użyto najcichszych dostępnych na rynku silników, dzięki czemu urządzenie pracuje niezwykle cicho i nie traci na wydajności. Łatwo dobierzemy też poziom pracy wentylatora do intensywności powstających oparów. Okap posiada pilot i wygodne przyciski Soft Touch, co sprawia, że sterowanie jego pracą to sama przyjemność.

 

Wydajność

Chcąc cieszyć się doskonale świeżym i czystym powietrzem w Twojej kuchni, postaw na okapy marki Kernau. Dzięki innowacyjnym technologiom i stałym ulepszaniu silników, urządzenia te zaskoczą Cię wydajnością pochłaniania zarówno zapachów, jak i wilgoci, a nawet tłuszczu. Wszystko to w połączeniu z najwyższą jakością wykonania, która zapewni Ci trwałość na długie lata.

 

Zachwyć się designem

Okapy marki Kernau są bardzo stylowe i wykonane z najlepszych materiałów. Mogą stać się prawdziwą wisienką na torcie w Twojej kuchni. Godnym polecenia okapem jest model KBH 0861 B wykonany ze stali nierdzewnej malowanej oraz stylowego czarnego szkła. Jego gładka powierzchnia podkreśli aranżację każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki zastosowanej w urządzeniu 3-stopniowej regulacji oświetlenia stworzysz wyjątkowy nastrój w kuchni. Urządzenie zostało wyposażone w szczelinowy system zasysania, w którym elementy filtracyjne są ukryte pod estetyczną pokrywą.

 

Wyprodukowane w Polsce

Dzięki temu, że wybieramy rodzimą produkcję, wspieramy polską gospodarkę i zapewniamy sobie wysoką jakość i zgodność z najbardziej restrykcyjnymi europejskimi normami i wymogami, jakie urządzenia muszą spełniać, aby zostały dopuszczone do obrotu. Ważne jest też to, że wybrane przez nas urządzenie nie musi przebywać długiej drogi, aby dotrzeć do naszego domu, a co za tym idzie, jest mniej narażone na uszkodzenia podczas transportu.

 

Wypróbuj produkty marki Kernau w swojej kuchni i już teraz korzystaj z urządzeń najwyższej jakości.