KERNAU - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KERNAU - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU POSTAW NA PROFESJONALNE ŚRODKI CZYSTOŚCI MARKI...

KERNAU


POSTAW NA PROFESJONALNE ŚRODKI CZYSTOŚCI MARKI KERNAU!

W kuchni tak jak i w innym pomieszczeniu domowym powinien panować ład i porządek. To w niej odkrywamy kulinarne inspiracje, przyrządzamy ulubione dania, spożywamy posiłki, spotykamy się z rodziną i znajomymi. Czystość w pomieszczeniu jakim jest kuchnia to coś więcej niż sprzątanie ale także troska o sprzęt i zabudowę, o regularne mycie naczyń, blatów, frontów i urządzeń AGD. Dlatego nie możemy pozwolić aby wkradł się do niej nieprzyjemny zapach, brud czy bałagan.

REGULARNA PIELĘGNACJA URZĄDZEŃ W TWOJEJ KUCHNI

 

Jak dobrze wiemy najważniejszą zasadą jest zapobieganie trudnym do usunięcia zabrudzeniom. Jednak nie zawsze uda się gotować bez wykipienia, czy zalania powierzchni kuchennych gorącym tłuszczem. Bez względu na to jakie urządzenia AGD wybraliśmy, wszystkie z nich wymagają regularnej pielęgnacji.

 

Producent środków czystości Kernau przedstawia profesjonalne środki do czyszczenia różnorodnych powierzchni kuchennych.

 

Stal nierdzewna jest szczególnym materiałem, na którym widać każdy odcisk palca jak również pozostałości po wodzie, należy pamiętać także o tym, że jej powierzchnia jest delikatna i łatwa na zarysowania. Aby skutecznie i bezpiecznie wyczyścić stalowe elementy dobrym rozwiązaniem jest zakup Środka do czyszczenia stali nierdzewnej Kernau. Jest to gotowy do użycia preparat do odtłuszczania silnie zabrudzonych powierzchni i urządzeń ze stali nierdzewnej (matowej lub błyszczącej). Zmywa tłuste zabrudzenia pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Dzięki niemu mamy pewność, że użycie profesjonalnego preparatu nie zniszczy naszych sprzętów ale dokładnie je wyczyści i zakonserwuje.

 

Zlewozmywak także wymaga systematycznej ochrony i pielęgnacji. Żeby powierzchnia zlewozmywaka cały czas lśniła jak nowa i cieszyła doskonałym wyglądem warto zastosować odpowiedni preparat jakim jest Mleczko uniwersalne do zlewów stalowych i granitowych Kernau. Doskonale wybiela i nie rysuje mytych powierzchni. Posiada dużą skuteczność usuwania brudu, tłuszczy oraz przebarwień różnego typu powierzchni (emaliowanych ceramicznych, chromowanych). Jest łagodny dla skóry i pozostawia w kuchni świeży zapach pomarańczy.

 

Korzystając z piekarnika warto pamiętać, że po każdym zakończonym pieczeniu należy zadbać o jego pierwotną czystość. W usunięciu zapachów pomoże nam Środek do czyszczenia wnętrza piekarnika Kernau, który specjalizuje się w skutecznym pozbywaniu przypalonych zanieczyszczeń. Pozostawia powierzchnię komory piekarnika czystą i błyszczącą.

 

Gładka powierzchnia płyt ceramicznych i indukcyjnych powoduje, że są one łatwe w utrzymaniu czystości. Nie posiadają żadnych zakamarków, w których mogą zalegać zanieczyszczenia. W przypadku wykipienia podczas gotowania szybka reakcja i usunięcie zabrudzenia zapewni jej idealny wygląd. Nieczyszczone mogą utrudnić funkcjonowanie płyty w przyszłości. Specjalnym detergentem na usuwanie tłustych i przypalonych zanieczyszczeń z płyt indukcyjnych, ceramicznych oraz szklanych gazowych jest Środek do czyszczenia płyt indukcyjnych i ceramicznych. Doskonale pielęgnuje, zabezpiecza i nie rysuje powierzchni urządzeń.

 

W nowoczesnej kuchni warto postawić na profesjonalne środki czystości. Specjalne detergenty i preparaty marki Kernau idealnie zabezpieczają powierzchnię urządzeń AGD. Bardzo dobrze odtłuszczają, usuwają zabrudzenia i przebarwienia. Stosowanie ich zapewni świeżość oraz przedłuży żywotność czyszczonych urządzeń. Jeśli chcesz aby w Twojej kuchni panowała czystość i świeżość wybierz produkty marki Kernau. Różnorodność tych środków pozwoli na wybór preparatu, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

 

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com