Blendery i Opiekacze marki Kernau - Max Kuchnie
Blendery i Opiekacze marki Kernau - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW- Blendery i Opiekacze...

KERNAU


PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW- Blendery i Opiekacze marki Kernau

Przygotowywanie posiłków wymaga czasu oraz dbałości o szczegóły. Marka Kernau przedstawia rozwiązania, które ułatwią wykonywanie kuchennych czynności. To Blendery oraz Opiekacze marki Kernau. Blendery z dużą regulacją mocy błyskawicznie wykonują wiele prac kuchennych, umożliwiają przygotowanie posiłków, które zachwycają prawdziwych smakoszy. Urządzeniami, które sprawdzą się w każdym domu - mogą opiekać i grillować są Opiekacze. Pozwalają serwować naszym bliskim zdrowe i smaczne potrawy, przygotowane w krótkim czasie. Są niewielkich rozmiarów, dlatego znajdą miejsce nawet w małych kuchniach. 

Blendery marki Kernau to niezwykle funkcjonalne urządzenia, które z pewnością sprawdzą się w każdej kuchni. Ich wysoka moc sprawi, że w krótkim czasie wykona wiele prac kuchennych. Niektóre modele zostały wyposazone w Funkcję Turbo, dzięki której szybko i dokładnie będzie można rozdrobnić skladniki na sos, zupę czy koktajl. Gumowa powierzchnia obudowy i ich ergonomiczny kształt gwarantuje komfort użytkowania. Gwarancję trwałości i wytrzymałości zapewnia końcówka miksująca ze stali nierdzewnej, która mieli ciepłe i zimne produkty a nawet kruszy lód.

Blendery zostały wyposażone w dodatkowe akcesoria takie jak kubek miksujący, trzepaczkę do ubijania czy rozdrabniacz. Produkty marki Kernau są produkowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu ich użytkowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Opiekacze marki Kernau to doskonały wybór do kuchni. Sprawdzą się w każdym domu - mogą opiekać i grillować. Ich duża moc pozwala w krótkim czasie przygotowywać zdrowe i smaczne potrawy. Wyposażone są w powłokę zapobiegającą przywieraniu dzięki czemu przygotowane tosty są jednakowo przyrumienione i zachowują swój kształt.

Opiekacze posiadają niezbędne akcesoria takie jak pojemnik na tłuszcz czy uchwyt do zwiajania przewodu. Regulowana pokrywa dostosowuje się do grubości potraw. Są one niewielkie dlatego znajdą miejsce nawet w kuchni małych rozmiarów. Bezpieczeństwo ich użytkowania gwarantuje nienagrzewajca się rączka i stopy antypoślizgowe. Wysoka jakość materiałów z jakich są wykonane są gwarancją długoletniego, bezusterkowego użytkowania. 

Produkt niedostępny w ofercie Kernau.