Pyroliza w piekarniku Kernau - Max Kuchnie
Pyroliza w piekarniku Kernau - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Pyroliza w piekarniku Kernau

KERNAU


Pyroliza w piekarniku Kernau

Nowoczesne sprzęty AGD cechuje niesamowita funkcjonalność. Poszczególne modele różnią się między sobą ceną oraz wyglądem. Przed zakupem, warto zorientować się jakie możliwość mają tego rodzaju urządzenia. Wśród sprzętów marki Kernau wyposażonych w nowoczesne opcje wyróżnić należy między innymi wysokiej klasy piekarniki, które mają funkcję pyrolizy.

Pyroliza - Co to takiego?

Modele piekarników z pyrolizą to nowoczesne rozwiązania technologiczne, które polegają na zastosowaniu specjalnego programu pozwalającego na sprawne i bezproblemowe oraz bardzo dokładne czyszczenie piekarnika. Użytkownik będzie miał za zadanie jedynie przetarcie ściereczką powstałego po czyszczeniu popiołu. Możemy zapomnieć o godzinach spędzanych na drapaniu zaschniętych resztek pokarmów czy likwidowaniu nieprzyjemnych zapachów pozostałych po pieczeniu. Czyszczenie odbywa się automatycznie, wystarczy wcisnąć zaledwie jeden guzik. Bez wątpienia warto w związku z tym zastanowić się nad zakupem piekarnika Kernau KBO 1066 P S PT B mającym tą funkcję.

 

Jak działa pyroliza?

W praktyce, uruchamiamy program, na podstawie którego nasz piekarnik zostaje doprowadzony do rozgrzania. Poprzez taki żar możliwe okazuje się zlikwidowanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń powstałych w trakcie korzystania z urządzenia. Wysoka temperatura rozpuszcza tłuszcze, osady brudy i spaleniznę. Czyszczenie z reguły trwa około dwóch godzin. Po pyrolizie pozostaje tylko proszek. Popiół można strzepać nawet papierowym ręcznikiem. Wypielęgnowany sprzęt jest jak nowy i od razu nadaje się do ponownego użycia.

 

Jak często?

Opcja pyrolizy nie powoduje straty energii. Nie trzeba przecież dużo czasu na to, aby urządzenie samoczyszczące się doprowadziło zgromadzony brud do postaci spopielonej. Wystarczą do tego maksymalnie dwie godziny. Warto zaznaczyć, że nie musimy włączać tej funkcji po każdym korzystaniu z piekarnika. Zaleca się stosowanie jej zaledwie raz w miesiącu. Warto więc zastanowić się nad inwestycją w piekarnik Kernau KBO 1066 P S PT B z funkcją pyrolizy. Oprócz piekarnika zyskujemy także funkcje, które – nie da się ukryć, ułatwiają nam życie.

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com