Rozgrzane! - Max Kuchnie
Rozgrzane! - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Rozgrzane!

KERNAU


Rozgrzane!

Płyta grzewcza to serce każdej kuchni. To na niej codziennie odbywają się cudowne kulinarne eksperymenty, powstają niesamowite dania, swym aromatem i smakiem kuszące domowników. Dołożyliśmy więc wszelkich starań, by stworzyć produkty w maksymalny sposób spełniające oczekiwania konsumentów uwzględniając ich indywidualne potrzeby i kulinarne zwyczaje.

CUDOWNA INDUKCJA

Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i wygodne. Wybór płyty indukcyjnej to wybór komfortu, szybkości gotowania a także elegancji i szyku. Kierując się przede wszystkim troską o naszych klientów stworzyliśmy bogaty wybór modeli płyt indukcyjnych, ich wielkości, form i stylistyki. Wyposażyliśmy je też w szereg funkcji i udogodnień, które w maksymalny z możliwych sposobów uczynią gotowanie prawdziwą przyjemnością.

 

NIEZWYKŁE POŁĄCZENIE


Jeśli potrzebujesz przyrządzić potrawę w dużym garnku lub brytfannie, a wielkość pól grzewczych jest niewystarczająca, możesz połączyć dwa sąsiednie pola w jedno. Wszystko za sprawą funkcji BRIDGE, która umożliwi gotowanie w garnkach o nawet najbardziej nietypowych kształtach i rozmiarach. Nie musisz już przekładać dania do dwóch mniejszych naczyń, oszczędzasz sobie kłopotów i ograniczasz czas spędzony w kuchni. Co więcej, dzięki funkcji AUTO-POWER płyta sama dostosuje wielkość pola grzewczego do wielkości garnka. Doskonałe!

 

KONTROLA CZASU


Płyty indukcyjne KERNAU to świetny wybór, jeśli zależy Ci na przyrządzaniu smacznych, zdrowych potraw w niedługim czasie. Każde z pól grzewczych wyposażone jest w osobny TIMER, dzięki któremu można swobodnie nastawiać czas gotowania poszczególnych potraw. Z kolei funkcja STOP&GO pozwala na chwilowe wstrzymanie pracy płyty np. podczas niespodziewanej wizyty sąsiadki czy nieoczekiwanej rozmowy telefonicznej. Nie trzeba obawiać się, że gotowana potrawa wykipi lub się przypali, w dowolnym momencie można wznowić pracę urządzenia i powrócić do gotowania. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest też funkcja MEMORY, np. gdy musisz przerwać gotowanie na dłużej. Płyta zapamięta Twoje ustawienia parametrów gotowania i w każdej chwili będziesz mógł do nich powrócić.

 

BEZPIECZNA

 

Bezpieczeństwo użytkowników, przede wszystkim najmłodszych domowników, jest priorytetem, którym kierujemy się podczas projektowania i tworzenia naszych urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku płyt grzewczych. Dzięki zjawisku indukcji, powierzchnia samej płyty nie nagrzewa się w trakcie pracy, ciepło powstaje jedynie w dnie garnka. Co więcej, wszystkie pola grzewcze wyposażone są we wskaźniki ciepła resztkowego informujące o stopniu nagrzania i ostrzegające przed ewentualnym poparzeniem.
Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych zastosowaliśmy też blokadę rodzicielską (CHILD LOCK) uniemożliwiającą przypadkowe włączenie płyty przez dzieci. Funkcja AUTO-STOP z kolei automatycznie wyłączy płytę, kiedy coś wykipi na jej powierzchnię, w razie przypadkowego włączenia lub przegrzania urządzenia. Płyty KERNAU wyposażyliśmy również w zabezpieczenie przed złym podłączeniem 400V.

 

KONTROLUJ MOC


Każdy, kto kiedykolwiek gotował, zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jak ważna podczas przyrządzania potraw jest możliwość swobodnej regulacji mocy płyty grzewczej. To komfort, który w niezwykły sposób wpływa nie tylko na czas gotowania, ale też na jakość i smak przyrządzanych potraw. Dlatego też w większości płyt KERNAU zastosowaliśmy sterowanie dotykowe lub sensorowe typu SLIDER, by umożliwić użytkownikom płynną regulację mocy i swobodne dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Dokładnie przemyślana, ergonomiczna pozycja sterowania, zapewnia więcej miejsca dla garnków. Praktycznym rozwiązaniem jest też funkcja BOOSTER, umożliwiająca chwilowe zwiększenie mocy o 30% , w sytuacji kiedy potrzebujemy szybko coś podgrzać lub zagotować np. większą ilość wody oraz funkcja KEEP WARM utrzymująca ciepło przygotowanej potrawy. Warto jednak podkreślić, że używanie tych funkcji nie wpływa na podniesienie kosztów eksploatacji płyty.

 

Z CZERNIĄ JEJ DO TWARZY


Czerń to synonim elegancji, szyku, klasy. Taka też powinna być nowoczesna kuchnia, dlatego nie bój się wprowadzić do wnętrza nieco charakterystycznych, ciemnych akcentów. Nic tak nie doda smaku kuchennej zabudowie, jak czarne, połyskujące, eleganckie sprzęty AGD.
Dzięki unikalnej powłoce BLACK UNDERCOAT, KERNAU gwarantuje, że indukcyjne płyty grzewcze tej marki są naprawdę czarne. W całkowitym ukryciu pozostają wszelkie elementy konstrukcyjne płyty jak: cewki, induktory, przewody. Zastosowanie unikatowej technologii pozwoliło na zachowanie idealnej czerni płyty nawet w intensywnie jasnym świetle.
Elegancji i uroku naszym płytom dodają szlifowane krawędzie i oznaczenia na szkle w kolorze Stali Nierdzewnej, a powłoka TOUCH FREE zastosowana na panelu sterowania sprawi, że na płycie nie pozostaną nieestetyczne ślady odcisków palców.

 

CERAMICZNA ALTERNATYWA

 

W swojej ofercie KERNAU ma również płyty ceramiczne w dwóch wielkościach do wyboru: z dwoma lub czterema polami grzewczymi o dziewięciu poziomach mocy. Płyty wykonane są ze szkła ceramicznego w kolorze czarnym, z białymi oznaczeniami na szkle, wpiszą się więc w stylistykę każdej kuchni. Dotykowe sterowanie i jego ergonomiczna pozycja, gwarantuje nie tylko komfort użytkowania ale i dodatkowe miejsce na garnki i naczynia.
Wszystkie pola grzewcze wyposażone są w TIMER, funkcję pozwalającą zaprogramować automatyczne wyłączenie pola po określonym czasie oraz we wskaźniki ciepła resztkowego, by uniknąć przypadkowego poparzenia po zakończeniu gotowania. Podobnie jak w przypadku płyt indukcyjnych, również ceramiczne wyposażyliśmy w blokadę rodzicielską i funkcję AUTO-STOP, która automatycznie wyłączy urządzenie w razie przypadkowego zalania, włączenia lub przegrzania.

 

GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI

 

Płyty KERNAU wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Wszystkie modele posiadają więc pełną pięcioletnią gwarancję, co więcej, płyty mają dostęp serwisowy od dołu, nie ma więc konieczności wymontowywania urządzenia.
Dla wygody naszych klientów oddajemy do ich dyspozycji 120 salonów serwisowych na terenie całego kraju, które w każdej chwili służą swoją wiedzą, doświadczeniem i pomocą.
 

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com