KERNAU - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KERNAU - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KERNAU Stal i granit

KERNAU


Stal i granit

Zlewy i baterie marki KERNAU to bogata kolekcja róznorodnych formatów, kształtów i kolorów. Wykorzystanie szlachetnych gatunkowo materiałów i elementów wysokiej jakości gwarantuje trwałość na długie lata.

BOGATY ASORTYMENT

Kierując się różnymi potrzebami i gustami konsumentów oddajemy w Twoje ręce dwa rodzaje zlewozmywaków: wykonane ze stali nierdzewnej i granitowe. Wybór konkretnego modelu zależy od indywidualnych potrzeb, oczekiwań, a także od stylu, w jakim planujesz urządzać kuchnię. Jesteśmy jednak pewni, że w naszej bogatej ofercie produktowej znajdziesz model odpowiedni dla Ciebie i Twojej rodziny. A jest w czym wybierać: oferujemy bowiem zlewozmywaki o różnych kształtach (od tradycyjnych prostokątnych, przez kwadratowe, trapezowe, owalne, okrągłe na nietypowych kończąc), wielkościach, formach (jedno lub kilkukomorowe, z ociekaczem lub bez itp.) i kolorach.

 

GRANITOWA TRWAŁOŚĆ

 

W ofercie KERNAU możesz znaleźć również zlewozmywaki wykonane z granitu. Jest to niezwykle trwały, odporny na wszelkie uszkodzenia, zarysowania i wysokie temperatury materiał, który jednocześnie genialnie prezentuje się w kuchni. Nie chłonie też zapachów, co jest jego niewątpliwym atutem.
Wszystkie granitowe zlewozmywaki KERNAU wykonane są z najwyższej jakości surowca, specjalnie wyselekcjonowanego tak, by nasze produkty były trwałe, piękne i funkcjonalne. Dowodem na to jest długa, bo aż 10-letnia gwarancja udzielana na nasze produkty. Konsumenci mają też do dyspozycji sieć serwisową na terenie całego kraju.

 

ODPOWIEDNIA POJEMNOŚĆ

 

Granitowe zlewozmywaki KERNAU to nie tylko trwałość i potwierdzona jakość, ale też niezwykła funkcjonalność. Z myślą o łatwym użytkowaniu, zaprojektowaliśmy niezwykle duże i głębokie komory (190 mm), by bez problemu pomieścić w nich nawet największe garnki bez obaw o przypadkowe zachlapanie wodą siebie i kuchni.
Nasze produkty wyposażane są też w szereg udogodnień, niezwykle pomocnych podczas codziennych czynności w kuchni, jak chociażby automatyczny korek. Większość modeli jest odwracalnych, możesz więc dostosować je do konkretnych wymiarów i ograniczeń w Twojej kuchni.

 

BATERIA DO PARY

 

Każdy zlewozmywak potrzebuje nieodłącznej towarzyszki – baterii. Najlepiej dobrać ją do konkretnego zlewozmywaka, możesz mieć wtedy pewność, że będą tworzyć zgrany duet nie tylko pod względem estetycznym, ale i funkcjonalnym. Wybrany model baterii, jej rodzaj, wysokość wylewki i inne parametry muszą bowiem być odpowiednio dostosowane do wielkości, kształtu i stylu zlewozmywaka. Dlatego też w ofercie KERNAU umieściliśmy pełną gamę produktów dedykowanych konkretnym rodzajom zlewozmywaków, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wybierać możesz wśród różnych kształtów, wielkości, wykończeń i kolorów. Wszystkie baterie objęte są pełną 5-letnią gwarancją.

 

FUNKCJONALNE I EKOLOGICZNE

 

Baterie KERNAU umożliwiają precyzyjną kontrolę i regulację strumienia wody i jej temperatury. Zastosowane głowice ceramiczne o wysokiej trwałości (600 000 cykli) czynią z naszych baterii produkty godne polecenia. Aby zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%, każdą baterię wyposażyliśmy w perlator napowietrzający strumień. Większość modeli ma też system odkamieniania i obrotową wylewkę – funkcje niezwykle praktyczne i przydatne w codziennym użytkowaniu.
 

WRAZ Z ZAKUPEM OTRZYMASZ 10 LAT PEŁNEJ GWARANCJI NA ZLEWOZMYWAKI GRANITOWE I 5 LAT PEŁNEJ GWARANCJI NA BATERIE KUCHENNE KERNAU.

 

Więcej informacji o produktach i marce Kernau znajduje się na stronie www.kernau.com