Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / LIEBHERR / Jakość. Design. Innowacja

Jakość. Design. Innowacja

Ulubione0

Tak ciche, że niemal zapominasz o ich istnieniu. Wystarczająco pojemne i jednocześnie zaprojektowane tak, aby z łatwością znaleźć w nich wszystko to, po co sięgamy. Inteligentnie sterowane za pomocą lekkiego dotyku. Ponadczasowo eleganckie. Do tego energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Wyobraźmy sobie, że istnieje coś, co ubiega nasze pragnienia. Wyobraźmy sobie sprzęt chłodzący marki Liebherr.

liebherr

sprzęty marki Liebherr

 

Gdy w latach 30. ubiegłego wieku Hans Liebherr z zapałem rozwijał swoją konstruktorską pasję w rodzinnym warsztacie, nie mógł wiedzieć, że chłodziarki sygnowane jego nazwiskiem staną się jednymi z najbardziej ekskluzywnych i najchętniej wybieranych sprzętów AGD na świecie. Dziś sprzęty marki Liebherr cenione są przede wszystkim za jakość, ponadczasowy design i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które idą w parze z funkcjonalnością i tym samym odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakość, która wychodzi na zdrowie


W myśl filozofii, że jesteśmy tym, co jemy, wielką wagę przykładamy do świeżości produktów, ich jakości i różnorodności. Chłodziarki Liebherr z systemem BioFresh są najlepszym  sprzymierzeńcem zdrowego stylu życia, stwarzając optymalny klimat do przechowywania żywności. W szufladach BioFresh produkty spożywcze zachowują świeżość nawet do trzech razy dłużej niż na półce tradycyjnej chłodziarki. Te najbardziej delikatne, jak owoce i warzywa, doskonale czują się w szufladzie HydroSafe o podwyższonej wilgotności. O kondycję mięsa, nabiału oraz ryb troszczy się system DrySafe, chroniący produkty przed nadmiernym zawilgoceniem.

 

Chłodziarka Liebherr z systemem BioFresh

 

Bezpieczeństwo i higiena


Sprzęty Liebherr przypadną do gustu tym, którzy kochają dużą przestrzeń wewnątrz chłodziarki, ale jednocześnie obawiają się spędzania godzin na jej porządkowaniu i czyszczeniu. W chłodziarkach Liebherr komora wewnętrzna wykonana jest z pełnego odlewu, bez łączeń i trudno dostępnych zakamarków, co w połączeniu z wysoką jakością tworzyw znakomicie ułatwia utrzymanie higieny. Dodatkowo wygodny dostęp do wnętrza chłodziarki zapewniają systemy VarioSpace i VarioBox, dzięki którym wszystkie szuflady oraz płyty oddzielające można wyjąć i wyczyścić w zmywarce. Wbudowana w drzwi technologia SoftSystem sprawia, że do otwarcia i zamknięcia chłodziarki wystarczy zaledwie delikatny ruch ręki. Otwarte pod kątem 45º drzwi zamykają się samoistnie nawet przy ich całkowitym wypełnieniu produktami. Dodatkowo w modelach wykonanych ze stali szlachetnej, drzwi pokryte zostały łatwą w konserwacji powłoką SmartSteel odporną na zadrapania i przypadkowe zabrudzenia.

 

 

Chłodziarka Liebherr

 

Dbaj o siebie – kieruj się chłodną kalkulacją


Sprzęty marki Liebherr cenione są również za to, że można na nich polegać w każdej sytuacji. Kostkarki do lodu IceMaker oraz IceCenter są gotowe do użycia zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz, serwując - w zależności od wybranej opcji: kostki lodu, lód kruszony lub schłodzoną wodę. Kostkarka IceMaker z przyłączem na wodę z sieci automatycznie uzupełnia zapas dwóch szuflad z lodem. Pięknie uformowane kostki lodu, nie przymarzające do siebie podczas ich wydawania, gwarantuje system TwistTray zintegrowany z kostkarką IceCenter. Dzięki kostkarkom Liebherr wszystkie możliwości serwowania zimnych napojów są w zasięgu ręki. Zamrażanie produktów chłodnym obiegowym powietrzem z jednoczesnym odprowadzeniem wilgoci stało się możliwe dzięki technologii NoFrost. Innowacyjne rozwiązanie powoduje, że mrożonki nie sklejają się, a wnętrze sprzętu nie pokrywa się szronem. Z kolei automatyka SuperFrost, pozwalającą uzyskać temperaturę -32ºC w krótkim czasie, pozwala zachować smak i aromat świeżo zebranych owoców oraz wartości odżywcze własnoręcznie przygotowanych potraw przeznaczonych do długotrwałego przechowywania.

 

Kostkarka IceMaker Liebherr

 

Dla koneserów


W bogatej ofercie Liebherr nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą coś dla siebie.  Zdobywcę prestiżowych nagród branży wyposażenia wnętrz, chłodziarko-zamrażarkę model SBSes 7165 PremiumPlus, smakosze polubią za pięć różnych stref temperatur, gwarantujących idealny klimat do przechowywania wszystkich produktów spożywczych, w tym również wina, dla którego stworzono oddzielną komorę chłodniczą.

 

Chodyiarka Liebherr sbses7165

 

Szlachetny w formie model chłodziarko-zamrażarki CBNPes 5167 PremiumPlus z serii SwingLine-Design przypadnie do gustu wielbicielom designu. Począwszy od wysokogatunkowych materiałów, przez podniesione ściany boczne, aż po charakterystyczny detal – wszystkie elementy są w nim doskonale ze sobą zgrane.

 

chłodziarko-zamrażarki CBNPes 5167

 

Osoby poszukujące stylowego sprzętu do minimalistycznych wnętrz zainteresuje model chłodziarko-zamrażarki CBNPgw 3956 Premium z serii GlassEdition. Gładka powierzchnia białego frontu dyskretnie komponuje się z zabudową kuchni, a dzięki szklanym wykończeniom pięknie odbija światło.

 

chłodziarko-zamrażarki Liebherr CBNPgw 3956 Premium z serii GlassEdition

 

Liebherr stworzył też specjalne chłodziarki dla tak wymagających produktów, jak cygara i wino. Humidor Zkes 453 z ręcznie wykonanymi kasetkami z hiszpańskiego cedru zapewnia cygarom odpowiedni poziom wilgotności i temperatury.

 

Chodziarki Humidor Zkes 453

 

Wino natomiast idealnie dojrzewa w chłodziarce WTUes 1653 Vinidor, dzięki czemu koneserzy mogą w pełni cieszyć się smakiem i aromatem swoich ulubionych gatunków.

 

Chłodziarka Liebherr WTUes 1653 Vinidor

 

 

Zobacz również

Liebherr - Chłodny minimalizm z bogatym wnętrzem

Liebherr - Chłodny minimalizm z bogatym wnętrzem

Liebherr nieustannie rozwija technologie chłodzenia i mrożenia tworząc profesjonalne...

Liebherr prezentuje linię zamrażarek, których nowy wymiar świeżości pozwoli zachować bogactwo owoców i warzyw na dłużej.

Liebherr prezentuje linię zamrażarek, których...

Zamrażarka to idealny sprzęt dla osób ceniących komfort i dużą przestrzeń do przechowywania...