Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / LIEBHERR / Jakość. Design. Innowacja

Jakość. Design. Innowacja

Ulubione0

Tak ciche, że niemal zapominasz o ich istnieniu. Wystarczająco pojemne i jednocześnie zaprojektowane tak, aby z łatwością znaleźć w nich wszystko to, po co sięgamy. Inteligentnie sterowane za pomocą lekkiego dotyku. Ponadczasowo eleganckie. Do tego energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Wyobraźmy sobie, że istnieje coś, co ubiega nasze pragnienia. Wyobraźmy sobie sprzęt chłodzący marki Liebherr.

liebherr

sprzęty marki Liebherr

 

Gdy w latach 30. ubiegłego wieku Hans Liebherr z zapałem rozwijał swoją konstruktorską pasję w rodzinnym warsztacie, nie mógł wiedzieć, że chłodziarki sygnowane jego nazwiskiem staną się jednymi z najbardziej ekskluzywnych i najchętniej wybieranych sprzętów AGD na świecie. Dziś sprzęty marki Liebherr cenione są przede wszystkim za jakość, ponadczasowy design i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które idą w parze z funkcjonalnością i tym samym odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakość, która wychodzi na zdrowie


W myśl filozofii, że jesteśmy tym, co jemy, wielką wagę przykładamy do świeżości produktów, ich jakości i różnorodności. Chłodziarki Liebherr z systemem BioFresh są najlepszym  sprzymierzeńcem zdrowego stylu życia, stwarzając optymalny klimat do przechowywania żywności. W szufladach BioFresh produkty spożywcze zachowują świeżość nawet do trzech razy dłużej niż na półce tradycyjnej chłodziarki. Te najbardziej delikatne, jak owoce i warzywa, doskonale czują się w szufladzie HydroSafe o podwyższonej wilgotności. O kondycję mięsa, nabiału oraz ryb troszczy się system DrySafe, chroniący produkty przed nadmiernym zawilgoceniem.

 

Chłodziarka Liebherr z systemem BioFresh

 

Bezpieczeństwo i higiena


Sprzęty Liebherr przypadną do gustu tym, którzy kochają dużą przestrzeń wewnątrz chłodziarki, ale jednocześnie obawiają się spędzania godzin na jej porządkowaniu i czyszczeniu. W chłodziarkach Liebherr komora wewnętrzna wykonana jest z pełnego odlewu, bez łączeń i trudno dostępnych zakamarków, co w połączeniu z wysoką jakością tworzyw znakomicie ułatwia utrzymanie higieny. Dodatkowo wygodny dostęp do wnętrza chłodziarki zapewniają systemy VarioSpace i VarioBox, dzięki którym wszystkie szuflady oraz płyty oddzielające można wyjąć i wyczyścić w zmywarce. Wbudowana w drzwi technologia SoftSystem sprawia, że do otwarcia i zamknięcia chłodziarki wystarczy zaledwie delikatny ruch ręki. Otwarte pod kątem 45º drzwi zamykają się samoistnie nawet przy ich całkowitym wypełnieniu produktami. Dodatkowo w modelach wykonanych ze stali szlachetnej, drzwi pokryte zostały łatwą w konserwacji powłoką SmartSteel odporną na zadrapania i przypadkowe zabrudzenia.

 

 

Chłodziarka Liebherr

 

Dbaj o siebie – kieruj się chłodną kalkulacją


Sprzęty marki Liebherr cenione są również za to, że można na nich polegać w każdej sytuacji. Kostkarki do lodu IceMaker oraz IceCenter są gotowe do użycia zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz, serwując - w zależności od wybranej opcji: kostki lodu, lód kruszony lub schłodzoną wodę. Kostkarka IceMaker z przyłączem na wodę z sieci automatycznie uzupełnia zapas dwóch szuflad z lodem. Pięknie uformowane kostki lodu, nie przymarzające do siebie podczas ich wydawania, gwarantuje system TwistTray zintegrowany z kostkarką IceCenter. Dzięki kostkarkom Liebherr wszystkie możliwości serwowania zimnych napojów są w zasięgu ręki. Zamrażanie produktów chłodnym obiegowym powietrzem z jednoczesnym odprowadzeniem wilgoci stało się możliwe dzięki technologii NoFrost. Innowacyjne rozwiązanie powoduje, że mrożonki nie sklejają się, a wnętrze sprzętu nie pokrywa się szronem. Z kolei automatyka SuperFrost, pozwalającą uzyskać temperaturę -32ºC w krótkim czasie, pozwala zachować smak i aromat świeżo zebranych owoców oraz wartości odżywcze własnoręcznie przygotowanych potraw przeznaczonych do długotrwałego przechowywania.

 

Kostkarka IceMaker Liebherr

 

Dla koneserów


W bogatej ofercie Liebherr nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą coś dla siebie.  Zdobywcę prestiżowych nagród branży wyposażenia wnętrz, chłodziarko-zamrażarkę model SBSes 7165 PremiumPlus, smakosze polubią za pięć różnych stref temperatur, gwarantujących idealny klimat do przechowywania wszystkich produktów spożywczych, w tym również wina, dla którego stworzono oddzielną komorę chłodniczą.

 

Chodyiarka Liebherr sbses7165

 

Szlachetny w formie model chłodziarko-zamrażarki CBNPes 5167 PremiumPlus z serii SwingLine-Design przypadnie do gustu wielbicielom designu. Począwszy od wysokogatunkowych materiałów, przez podniesione ściany boczne, aż po charakterystyczny detal – wszystkie elementy są w nim doskonale ze sobą zgrane.

 

chłodziarko-zamrażarki CBNPes 5167

 

Osoby poszukujące stylowego sprzętu do minimalistycznych wnętrz zainteresuje model chłodziarko-zamrażarki CBNPgw 3956 Premium z serii GlassEdition. Gładka powierzchnia białego frontu dyskretnie komponuje się z zabudową kuchni, a dzięki szklanym wykończeniom pięknie odbija światło.

 

chłodziarko-zamrażarki Liebherr CBNPgw 3956 Premium z serii GlassEdition

 

Liebherr stworzył też specjalne chłodziarki dla tak wymagających produktów, jak cygara i wino. Humidor Zkes 453 z ręcznie wykonanymi kasetkami z hiszpańskiego cedru zapewnia cygarom odpowiedni poziom wilgotności i temperatury.

 

Chodziarki Humidor Zkes 453

 

Wino natomiast idealnie dojrzewa w chłodziarce WTUes 1653 Vinidor, dzięki czemu koneserzy mogą w pełni cieszyć się smakiem i aromatem swoich ulubionych gatunków.

 

Chłodziarka Liebherr WTUes 1653 Vinidor

 

 

Zobacz również

Nagroda Innovation Award 2013

Nagroda Innovation Award 2013

Chłodziarko zamrażarka SBSes 8283 PremiumPlus zyskała uznanie jury dzięki czterem strefom...

Liebherr prezentuje linię zamrażarek, których nowy wymiar świeżości pozwoli zachować bogactwo owoców i warzyw na dłużej.

Liebherr prezentuje linię zamrażarek, których...

Zamrażarka to idealny sprzęt dla osób ceniących komfort i dużą przestrzeń do przechowywania...