Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / LIEBHERR / Kuchnia perfekcyjnie skrojona

Kuchnia perfekcyjnie skrojona

Ulubione0

Nowe modele do zabudowy marki Liebherr wyróżniają się najwyższą klasą wydajności energetycznej A+++ oraz A++, zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami, eleganckim designem i najwyższą jakością, spełniając w ten sposób wszelkie indywidualnie wymagania użytkowników.

Kuchenne wnętrza stają się coraz bardziej przestronne i nowoczesne, gdzie wszystkie niezbędne sprzęty, także kuchenne AGD, są łatwo dostępne, choć zgrabnie ukryte. Także ona, królowa kuchni - lodówka.

liebherr

Nowe modele Liebherr do zabudowy stwarzają niemal nieograniczone możliwości aranżacji kuchennych przestrzeni.

Praktyczna, efektowna i elegancka


Kuchenna zabudowa  to modny i nowoczesny sposób aranżacji wnętrz, dzięki któremu możemy skomponować jednolitą, praktyczną i estetyczną kuchnię. Dobrze zaplanowana ukryje chłodziarko-zamrażarkę, piekarnik, mikrofalę, a nawet zlewozmywak. Pomieści wiele szafek, półek i wysuwanych szuflad, w których znajdzie się sprzęt, produkty, akcesoria, dzięki czemu kuchnia nabierze lekkości.

 

chłodziarka liebherr ecbn6156_mk

 

W poszukiwaniu przestrzeni


Od wielu lat widoczna jest tendencja łączenia kuchni i jadalni z salonem. Stworzenie otwartej przestrzeni sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu i integruje domowników. W tego typu przestrzeniach warto ukryć chłodziarko-zamrażarkę i inne sprzęty w zabudowie. Takie rozwiązanie gwarantuje utrzymanie charakteru salonu na całej powierzchni pomieszczenia przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności kuchni. Zgrabnie schowana za meblowym frontem chłodziarko-zamrażarka oraz pozostałe AGD nadal pełnić będą swoje funkcje, nie podkreślając jednak kuchennego charakteru wnętrza,  co w sąsiedztwie salonu jest bardzo pożądane.

 

 Lodówka zabudowana Liebherr

 

Liczy się indywidualne podejście


Siła zabudowy tkwi w indywidualnym podejściu do każdego wnętrza. Dzięki niej możemy w pełni wykorzystać możliwości nawet najmniejszej kuchni wykorzystując wszystkie, nawet te pozornie trudne do zaaranżowania, zakamarki. Możliwość decydowania o każdej szufladzie, szafce czy półce sprawia, że zwolennicy zabudowy kuchennej cenią ją przede wszystkim za funkcjonalność. Nie bez znaczenia pozostają walory estetyczne – indywidualne wykończenia i starannie dobrane fronty są ozdobą kuchni, nadają jej styl i charakter.

 

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr icus3314

 

Czystość i higiena


Zabudowa sprzętów AGD to także gwarancja idealnej czystości. W zakamarkach za lodówką nie będzie gromadził się kurz i odpadki organiczne. Co więcej, zabudowane sprzęty nie rysują się ani nie ulegają żadnym urazom mechanicznym, wynikającym z codziennej eksploatacji, a dzięki rezygnacji z uchwytów zewnętrznych otrzymujemy jednolitą, łatwą do utrzymania w czystości, taflę.

 

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr icbn3366

 

 Chłodziarko-zamrażarka Liebherr icn3366

 

Zobacz również

Jakość. Design. Innowacja

Jakość. Design. Innowacja

  Gdy w latach 30. ubiegłego wieku Hans Liebherr z zapałem rozwijał swoją konstruktorską...

Liebherr prezentuje linię zamrażarek, których nowy wymiar świeżości pozwoli zachować bogactwo owoców i warzyw na dłużej.

Liebherr prezentuje linię zamrażarek, których...

Zamrażarka to idealny sprzęt dla osób ceniących komfort i dużą przestrzeń do przechowywania...