Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / LIEBHERR / Liebherr - Chłodny minimalizm z bogatym wnętrzem

Liebherr - Chłodny minimalizm z bogatym wnętrzem

Ulubione0

Najwyższe klasy efektywności energetycznej, innowacyjne pomysły, jakość, design, perfekcyjne wykonanie, wygoda i precyzja –  bogaty asortyment marki Liebherr to unikalne połączenie energooszczędności z komfortem użytkowania.

 

Poznaj nowe urządzenia marki Liebherr.

liebherr

Liebherr nieustannie rozwija technologie chłodzenia i mrożenia tworząc profesjonalne rozwiązania, które pozwalają na zachowanie świeżości i jakości produktów na dłużej.

 

Super energooszczędność


Podczas projektowania nowych modeli chłodziarko-zamrażarek do zabudowy firma Liebherr położyła szczególny nacisk na zagwarantowanie wysokiej energooszczędności, utrzymując jednocześnie pełen komfort użytkowania. Dzięki optymalizacji technologii chłodzenia nowe modele plasują się w najwyższych klasach efektywności energetycznej, a aż dwanaście z nich znajduje się w najwyższej klasie energetycznej A+++. Najbardziej zaawansowane sprzęty gwarantują zużycie energii mniejsze nawet o 20% w odniesieniu do wartości granicznej klasy A+++.

 

Przyjazne dla środowiska


Zachowanie najwyższego poziomu oszczędności energetycznej jest możliwe dzięki zastosowaniu efektywnego połączenia najnowocześniejszej elektroniki z wysoko wydajnymi systemami chłodniczymi. Nowe modele chłodziarko-zamrażarek to także efekt zastosowania zaawansowanych technologii i metod produkcji. Troska o optymalną wydajność i środowisko naturalne rozpoczyna się już na etapie projektowania urządzeń i doboru materiałów. Technologia Active Green, w której wykonane są najnowsze sprzęty Liebherr, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, gwarantuje długotrwałe i pewne funkcjonowanie oraz najlepszą efektywność energetyczną. Wszystkie tworzywa sztuczne są odpowiednio oznaczone, by ułatwić proces recyklingu, a jedną z zasad stosowanych podczas procesów wykończeniowych jest efektywne wykorzystanie zasobów.

 

 Chłodziarko zamrażarka cbpesf4033Bogate wnętrze


Bogactwo funkcji zastosowanych w sprzętach marki Liebherr gwarantuje doskonałe warunki przechowywania wszystkich produktów i stwarza idealny klimat dla długotrwałej świeżości. Za redukcję oszraniania wnętrza i produktów odpowiada system SmartFrost. Technologia NoFrost, dzięki której produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, uniemożliwia tworzenie się zbędnego lodu. Wszelka wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz, a przechowywane produkty nie ulegają oszronieniu, co jednocześnie wpływa na zmniejszenie zużycia energii.

 

 Chłodziarko zamrażarka cnpes4056

 

System PowerCooling troszczy się o szybkie schładzanie świeżo włożonych produktów i równomierny rozkład temperatury w całym wnętrzu chłodziarki wpływając jednocześnie na jej wydajność. Technologie BioFresh, DrySafe i HydroSafe stwarzają idealne warunki do przechowywania poszczególnych produktów i pozwalają zachować ich świeżość na dłużej.

 

Chłodziarko zamrażarka Liebherr cbnes6256

 

Za stylowy design, optymalne wykorzystanie przestrzeni, wygodę użytkowania i utrzymanie odpowiedniej temperatury odpowiadają technologie GlassLine, VarioBox, VarioSpace, MagicEye, SoftTelescopic, VarioSafe, SuperCool, SuperFrost oraz DuoCooling.


Chłodziarko zamrażarka Liebherr cbnpgb3956


Zobacz również

Winiarki Liebherr - idealny wybór dla koneserów win

Winiarki Liebherr - idealny wybór dla koneserów...

Każde wino ma swoją historię. Nim trafi do kieliszków przeważnie leżakuje w sprzyjających...

Świeżość i smak dzięki wyjątkowym technologiom marki Liebherr

Świeżość i smak dzięki wyjątkowym...

Wszyscy wiemy jak istotny jest wybór odpowiedniego urządzenia chłodzącego, które zadba o...