Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / LIEBHERR / Liebherr otrzymał nagrodę Plus X Award – Best...

Liebherr otrzymał nagrodę Plus X Award – Best Design Brand 2016/2017

Ulubione0

Marka Liebherr od dekad wyznacza kierunki rozwoju w chłodnictwie, inwestując w najbardziej innowacyjne rozwiązania i technologie. Konsekwencja w działaniu zaowocowała przyznaniem prestiżowej nagrody w kategorii produktowej kluczowych urządzeń domowych. Kapituła Plus X Award – jednego z najbardziej prestiżowych konkursów - nadała marce Liebherr tytuł Best Design Brand 2016/2017.

liebherr

Specjalnie wyróżnienie jest przyznawane tylko raz w roku, wyłącznie dla jednej marki w danej kategorii produktowej. Grono zwycięzców współtworzą jedynie skrupulatnie wyłonieni laureaci. Podczas typowania zwycięzcy jury konkursowe analizuje wiele aspektów, a nagrodę otrzymują te marki, których produkty zdobyły najwięcej odznaczeń PLUS X w kategorii „design" w ciągu całego roku.

 

Warto przy tej okazji podkreślić, iż design produktu jest jednym z najistotniejszych czynników, dla których klient decyduje o zakupie urządzenia. Znacząco wpływa on również na postrzeganie produktu na tle konkurencji i wyróżnia spośród urządzeń innych firm. Jakościowy i dobry design wyzwala pozytywne emocje i pozwala realizować zakupy pełne korzystnych wrażeń i doświadczeń.

 

Wyróżnienie jest potwierdzeniem, iż marka Liebherr nieustannie dąży do doskonałości, a jej klienci mogą mieć pewność, że za produktami Liebherr stoją jakość, design i innowacja.

 

Więcej informacji o produktach i marce Liebherr znajdują się na stronie: http://www.liebherr.pl/HG/pl-PL/default_pl-hg.wfw

Zobacz również

Nagroda Innovation Award 2013

Nagroda Innovation Award 2013

Chłodziarko zamrażarka SBSes 8283 PremiumPlus zyskała uznanie jury dzięki czterem strefom...

Świeżość i smak dzięki wyjątkowym technologiom marki Liebherr

Świeżość i smak dzięki wyjątkowym...

Wszyscy wiemy jak istotny jest wybór odpowiedniego urządzenia chłodzącego, które zadba o...