Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Mistrz Polski Baristów poleca ekspresy NIVONA

Ulubione0

Marcin Rusnarczyk, Mistrz Polski Baristów został ambasadorem ekspresów do kawy marki NIVONA. W ramach kampanii będzie doradzał, jak przygotować idealną kawę w domowych warunkach. Marcin Rusnarczyk jest baristą, trenerem i wielokrotnym sędzią Mistrzostw Polski Baristów oraz sędzią Mistrzostw Świata Baristów. Jest też autorem książki „Sekrety kawy". W branży pracuje od prawie dwóch dekad.

NIVONA

Automatyczne ekspresy do kawy NIVONA wyposażone są w System Aroma Balance, który działając jak najlepszy barista, pozwala uwolnić z ziaren kawy alternatywne smaki i uzyskać jakość porównywalną do tej z ekspresu kolbowego, za naciśnięciem jednego przycisku.

„Kawa kryje w sobie dziesiątki smaków, które można wydobyć dzięki różnym metodom zaparzania. Wraz z rozwojem technologii ekspresy udoskonalają sposoby parzenia, co powoduje, że przyrządzą małą czarną, latte czy cappuccino na profesjonalnym poziomie." – przekonuje Marcin Rusnarczyk.

Marka Nivona zaprosiła Marcina Rusnarczyka do współpracy pod koniec ubiegłego roku. Teraz zdecydowano o rozszerzeniu zakresu wspólnych działań. Jako ekspert NIVONA, będzie brał udział w działaniach reklamowych i komunikacji PR. W wybranych tytułach prasowych pojawią się porady mistrza związane z przygotowaniem kawy. Kampania promocyjna linii ekspresów z udziałem baristy obejmie m.in. programy telewizyjne, prasę i media społecznościowe.

Więcej informacji o produktach i marce Nivona znajduje się na stronie www.nivona.com/pl

Zobacz również

Kawa w wielkomiejskim stylu. Poznaj premierowe ekspresy Nivona CafeRomatica z serii 7.

Kawa w wielkomiejskim stylu. Poznaj premierowe...

Wygląd w wersji 3D Okazuje się, że ekspresy do kawy mogą być prawdziwą ozdobą kuchennych...

System Aroma Balance- więcej aromatu, więcej smaku

System Aroma Balance- więcej aromatu, więcej...

Marka Nivona ze swojej nieustannej pasji do kawy stworzyła unikalny System Aroma Balance, który...