Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Crystalon

Ulubione0

"Nie bój się szkła, nie pękaj!"

m.borysow

Dla osób, które chcą mieć oryginalne i ekskluzywne rozwiązania w kuchn i wprowadziliśmy do oferty serię zlewozmywaków Crystalon. 
 

Hasło promujące produkt nie jest przypadkowe. Rant i ociekacz zlewozmywaka wykonane są z najwyższej jakości szkła hartowanego, takiego samego, jak używane w produkcji np. smartfonów, czy tabletów. Dzięki temu zlewozmywak jest bardziej wytrzymały np na uderzenia naczyń lub zarysowania.  


Komory w serii Crystalon mają głębokość nawet do 20 cm, co przy ich foremnym kształcie daje pojemność 32l. Daje to możliwość umieszczenia dużych garnków, również blachy do pieczenia.

Zaokrąglone narożniki komory zapewniają łatwiejsze utrzymanie w czystości w porównaniu z innymi nowoczesnymi zlewami, w których ściany komór schodzą się pod kątem prostym.

Doskonałym uzupełnieniem serii są dodatkowe akcesoria, jak miska ociekowa i szklana deska. Przy ich użyciu nasz produkt staje się urządzeniem do przygotowywania jedzenia.
 

Zlewozmywaki Crystalon występują w wersji jedna komora z ociekaczem oraz półtorej komory z ociekaczem. W kolorach zimna biel oraz czarnym.

 

 

Zlewozmywak Pyramis Crystalon

 

Zobacz również

Stal – ponadczasowe rozwiązania

Stal – ponadczasowe rozwiązania

Zlewozmywaki stalowe od lat cieszą się powodzeniem wśród klientów. Co więcej w opinii wielu...

SOFTLINE

SOFTLINE

  Oferujemy go specjalnie na 15 lecie obecności naszej firmy w Polsce. Softline to produkt...