„Dzień dobry” zaczyna się w kuchni - Max Kuchnie
„Dzień dobry” zaczyna się w kuchni - Max Kuchnie
Strona główna Producenci AGD SAMSUNG „Dzień dobry” zaczyna się w kuchni
DZIAŁ MARKI SAMSUNG

„Dzień dobry” zaczyna się w kuchni

Wyobraźmy sobie dzień, w którym wszystko idzie zgodnie z planem. Domowe obowiązki przestają być wyzwaniem, a my mamy więcej czasu dla siebie. Możliwe?

Pora na niezwykły dzień

Miliony Polaków mówią pierwsze „dzień dobry" w kuchni. A gdyby tak wyposażyć kuchnię w lodówkę z niezawodną technologią, która pomoże nam zarządzać codziennymi obowiązkami?

Oto Samsung Family Hub™ – więcej niż lodówka. Urządzenie obsługuje aplikacje wyświetlane na ekranie dotykowym, który znajduje się na froncie lodówki. Za pomocą aplikacji możemy zarządzać domowym kalendarzem, tworzyć listy zadań czy plany zakupów. Na ekranie Family Hub™ łatwo stworzymy notatkę lub rysunek, które szybko prześlemy na smartfony innych domowników, połączonych w aplikacji SmartThings.

 

Czy dom posprząta się sam?

Za pomocą smartfona, niczym za sprawą czarodziejskiej różdżki, możemy sterować inteligentnymi urządzeniami marki Samsung. Nawet wtedy, gdy jesteśmy z dala od domu. Robot sprzątający POWERbot™ wyczyści każdy kąt naszego mieszkania. Piekarnik Dual Cook Flex™ nagrzeje się, żebyśmy od razu po powrocie mogli włożyć do niego potrawy. Z poziomu smartfona zajrzymy także do wnętrza lodówki Family Hub™. Kamery znajdujące się w jej wnętrzu zrobią zdjęcie, które wyświetli się na ekranie.

 

„Za dwie godziny mamy gości"

Mieszkanie już posprzątane, piekarnik odpowiednio nagrzany, a wewnątrz lodówki czeka jeszcze zimna pieczeń i ciasto francuskie – czy zdążymy? Piekarnik Samsung Dual Cook Flex™ umożliwia nam pieczenie dwóch potraw jednocześnie, w odmiennych trybach i temperaturach, bez obaw o mieszanie się zapachów. Możemy być spokojni, wszystko będzie na czas. A gdyby tak zamiast do salonu, zaprosić gości do kuchni? Lodówka Family Hub™ sprawdzi się w roli domowego centrum rozrywki. Mamy tu dostęp do aplikacji takich jak Spotify, YouTube czy biblioteki audiobooków. Tak działają inteligentne technologie Samsung. Z nimi życie, nie tylko w kuchni, jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Więcej informacji o produktach i marce Samsung znajduje się na stronie www.samsung.com/pl