Inteligentna rzeczywistość - Max Kuchnie
Inteligentna rzeczywistość - Max Kuchnie
Strona główna Producenci AGD SAMSUNG Inteligentna rzeczywistość
DZIAŁ MARKI SAMSUNG

Inteligentna rzeczywistość

Jesteśmy tak przyzwyczajeni do innowacji, że z pozoru nic nas już nie zaskoczy. Co więcej – z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych, które jeszcze bardziej usprawnią nasze codzienne życie. Dzięki aplikacji Samsung SmartThings planowanie różnych zadań stanie się nie tylko intuicyjne, ale też przyjemne.

Podstawową zaletą SmartThings jest wygoda użytkowania, ponieważ różnymi sprzętami zarządzasz za pomocą jednej aplikacji. Masz możliwość sprawdzania na bieżąco ich pracy, możesz też dostosować ustawienia do swoich potrzeb.

 

Jak działa SmartThings?

Z aplikacją SmartThings sterujesz m.in. urządzeniami kuchennymi: lodówką Family Hub™, piekarnikiem Dual Cook Flex™ i okapem; możesz też monitorować pracę płyty grzewczej.

Lodówka Family Hub™ została wyposażona w funkcję Food Management, czyli monitorowania jej zawartości za pomocą kamer umieszczonych na każdej kondygnacji półkowej bez konieczności otwierania drzwi. Wnętrze wyświetla się na ekranie lodówki, ale można też zobaczyć je z poziomu smartfona, za pomocą aplikacji, co pozwala na bieżąco monitorować jej zawartość i unikać kupowania zbędnych produktów. Co więcej, możesz śledzić ich daty ważności i tworzyć listy zakupów, dostępne i edytowalne dla pozostałych domowników.

Ekran na drzwiach lodówki pełni funkcję nie tylko wyświetlacza, na którym można podejrzeć wnętrze bez otwierania drzwi, ale także rodzinnej tablicy multimedialnej. Za pomocą aplikacji można, z dowolnego miejsca poza domem, wysyłać informacje, które wyświetlą się na tablicy i będą widoczne dla innych.

Aplikacja SmartThings świetnie sprawdzi się również w obsłudze piekarnika Dual Cook Flex™. Został on wyposażony w moduł wi-fi, który pozwala obsługiwać go zdalnie. Aplikacja umożliwia wygodne sterowanie urządzeniem i monitorowanie jego pracy. W zależności od składników i sposobu przygotowania, zasugeruje Ci najlepszy tryb pieczenia. Twoje ulubione przepisy zbierze w specjalnym notatniku, dzięki czemu, w razie potrzeby, łatwo do nich wrócisz. Również interesujące przepisy ze stron www będą automatycznie zapisywane, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze.

 

Z poziomu smartfona możesz również monitorować pracę płyty grzewczej. 

Zawsze i z każdego miejsca łatwo sprawdzisz, czy płyta jest włączona, z jaką mocą i na którym polu działa. Jest to nie tylko wygodne, ale też daje poczucie bezpieczeństwa – jeśli nie pamiętasz, czy ją wyłączyłeś, zawsze możesz to łatwo zweryfikować za pomocą aplikacji.

Dodatkowo, płytę grzewczą można połączyć z okapem przez Bluetooth – będzie się uruchamiał automatycznie wraz z uruchomieniem płyty. Z kolei okapem możesz zarządzać za pomocą aplikacji – ustawiać poziom mocy i oświetlenia.

 

Więcej informacji o produktach i marce Samsung znajduje się na stronie www.samsung.com/pl