Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SAMSUNG / Kuchnia doskonała Samsung, czyli jak gotować...

Kuchnia doskonała Samsung, czyli jak gotować szybciej, smaczniej i taniej

Ulubione0

Nowoczesny sprzęt AGD powinien być już nie tylko niezawodny i praktyczny, ale również stanowić kuchenną pomoc. Wielofunkcyjne sprzęty kuchenne marki Samsung są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które często urządzają rodzinne spotkania, ale jednocześnie nie mogą sobie pozwolić na spędzenie kilku godzin w kuchni. Innowacyjna technologia sprawia, że będziemy gotować szybciej, smaczniej, a nawet... zaoszczędzimy na rachunkach za energię elektryczną. 

samsung

Trzy piekarniki w jednym 
Technologia Dual Cook pozwala na całkowitą dowolność w wykorzystywaniu piekarnika - można użytkować górnej lub dolnej komory, a także wykorzystać ją całą, wyjmując specjalny separator. Dzięki temu można przygotowywać dwie potrawy jednocześnie przy użyciu różnych trybów, temperatur i czasów pieczenia, na przykład aromatyczne mięso i... bezę. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędza się nie tylko czas spędzany w kuchni, a także energię elektryczną.

Wielozadaniowość i precyzja w gotowaniu
W oparciu o doświadczenie najlepszych kucharzy świata Samsung opracował innowacyjną płytę indukcyjną ze strefą Flex Zone. Strefa ta, to duże prostokątne otwarte pole na płycie, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o gotowaniu wielu dań. Mieści garnki i patelnie o różnych kształtach i wymiarach, świetnie sprawdza się również w przypadku dużych naczyń do gotowania. W ten sposób gotowanie dla dużej rodziny jest znacznie prostsze.

Sposób podania potrawy jest tak samo ważny, jak ich oryginalny smak czy wygląd
To, w jaki sposób i na czym podajemy potrawy wieńczy nasz wysiłek. Zmywarka Waterwall™ posiada przełomową technologię ściany wodnej, zapewniającą nieskazitelną czystość naczyń. Tradycyjne, dolne śmigło zastąpione zostało mechanizmem poruszającym się po linii prostej po dnie zmywarki. System wytwarza silną ścianę wody od krawędzi do krawędzi zmywarki, dokładnie myjąc wszystkie naczynia. Jest to rewolucyjna, pierwsza i jedyna taka technologia, która umożliwia perfekcyjne dotarcie wody do każdego zakamarka urządzenia sprawiając, że naczynia są idealnie czyste i lśniące.

Wyspecjalizowany, wielozadaniowy sprzęt AGD Samsung może być doskonałym wsparciem dla domowych pasjonatów sztuki kulinarnej, którzy chcą przygotować potrawy najwyższej jakości - w smaku i wyglądzie, a przy tym oszczędzić czas spędzony w kuchni i energię elektryczną.

Więcej informacji o produktach i marce Samsung na stronie www.samsung.com/pl/home

Zobacz również

Elegancka czerń

Elegancka czerń

Czerń  we  wnętrzu  mieszkania  kojarzona jest  przede  wszystkim  z  kolorem ...

Satysfakcja Gwarantowana z lodówkami Samsung

Satysfakcja Gwarantowana z lodówkami Samsung

TECHNOLOGIA CHŁODZENIA SAMSUNG NO FROST Eliminuje wilgoć z lodówki, dzięki czemu zapobiega...