Lodówki na miarę Twoich potrzeb - Max Kuchnie
Lodówki na miarę Twoich potrzeb - Max Kuchnie
Strona główna Producenci AGD SAMSUNG Lodówki na miarę Twoich potrzeb
DZIAŁ MARKI SAMSUNG

Lodówki na miarę Twoich potrzeb

Projektując kuchnię zwracamy uwagę na dwa aspekty – estetykę oraz funkcjonalność. Sięgamy po rozwiązania, które odpowiadają stylowi życia oraz codziennym potrzebom. Wybierając lodówkę, zwracamy uwagę na jej gabaryty, pojemność a także technologie, które pomogą nam w codziennej logistyce. W bogatej ofercie Samsung znajdziesz to, czego szukasz.

Wiele możliwości aranżacyjnych

Pierwsza z decyzji, to wybór modelu aranżacyjnego przestrzeni kuchennej. Czy decydujemy się na urządzenia wolnostojące czy do zabudowy? A może coś pomiędzy? Odpowiednim rozwiązaniem może okazać się najnowsza propozycja od marki Samsung, czyli kolekcja lodówek Kitchen Fit™. Są to wolnostojące urządzenia do obudowy ze stalowym frontem. Krawędzie lodówki są idealnie zrównane z linią mebli kuchennych, co tworzy harmonijną przestrzeń.

 

Lodówka dopasowana do Twoich potrzeb

Jedną z najbardziej znanych technologii w chłodnictwie jest No Frost, w którą wyposażone są wszystkie modele lodówek Samsung. Warto poznać także inne pomocne rozwiązania, które dopasują się do Ciebie. Jeśli żyjesz szybko i zakupy robisz raz w tygodniu, to z pewnością potrzebujesz urządzania, które zapewni produktom odpowiednią jakość przez dłuższy czas. Wybierając lodówkę, zwróć uwagę na technologię Samsung Twin Cooling Plus™. Dzięki dwóm niezależnym  obiegom powietrza żywność pozostaje świeża nawet dwa razy dłużej. Sprawi to, że tygodniowe zakupy będą bardziej efektywne i pozwolą ograniczyć wyrzucanie jedzenia. Większe zakupy robisz sporadycznie, np. z okazji przyjęcia czy nadchodzących świąt? W tym przypadku idealnym rozwiązaniem są lodówki Samsung z technologią CoolSelect+. Korzystając z jej zalet, w dowolnym momencie zamienisz zamrażalnik w chłodziarkę i zyskasz dodatkowe miejsce. Za pomocą jednego przycisku zmienisz tryb przechowywania potraw. Do wyboru masz jeden z czterech poziomów temperatury: chłodzenie (2℃), podmrażanie (-1℃), delikatne mrożenie (-5℃) lub zamrażanie (od -15 do -23℃). Zapewnia to wyjątkową elastyczność w przechowywaniu żywności.

 

Lodówka przyjazna środowisku

Wybierając technologie, które zmniejszają zużycie energii, pomagasz środowisku. W ofercie Samsung znajdziesz lodówki wyposażone w panel Metal Cooling. Gwarantuje on lepszą izolację, zapewniając jeszcze szybszy powrót temperatury do pozycji wyjściowej po otwarciu drzwi. Wybierając lodówkę, warto zwrócić uwagę na rozwiązania, które dopasują się do twoich potrzeb. Samsung oferuje szereg innowacyjnych technologii, które zapewnią Ci satysfakcję z wieloletniego użytkowania.

 

Więcej informacji o produktach i marce Samsung znajduje się na stronie www.samsung.com