Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SAMSUNG / Lodówki Samsung Kitchen Fit - idealne...

Lodówki Samsung Kitchen Fit - idealne dopasowanie.

Ulubione0

Samsung Electronics wprowadził do swojej oferty lodówki Kitchen Fit o wyjątkowym wzornictwie pozwalającym dopasować je do każdego wnętrza kuchennego. 

samsung

Wzornictwo Kitchen Fit 
Modele Kitchen Fit to nowatorska alternatywa dla lodówek do zabudowy. Można je zabudować na równi z meblami kuchennymi a drzwi lodówki nie wystają poza obręb zabudowy kuchennej.
Jest do doskonałe rozwiązanie gdyż lodówki Kitchen Fit oferują nawet do 90l pojemności więcej w porównaniu do standardowych lodówek do zabudowy, wkomponowują się w kuchenne meble, a swoim designem podkreślają każdą nowocześnie urządzoną kuchnię. Lodówki te wyróżniają się minimalistyczną elegancją, wykończeniem ze stali nierdzewnej i posiadają też dodatkowe charakterystyczne elementy, m.in. podświetlany na niebiesko uchwyt.
A dodatkową zaletą jest to, iż nie trzeba ponosić kosztu szafki,  w którą wbudowujemy standardową lodówkę do zabudowy.
Wśród lodówek Kitchen Fit mamy też dostępne lodówki z linii Chef Collection, urządzenia najwyższej klasy, opracowane w oparciu o doświadczenie najlepszych kucharzy. Lodówki te powstały z myślą o domowych pasjonatach sztuki kulinarnej, którzy chcą przygotować potrawy najwyższej jakości.

Udogodnienia dla każdego pasjonata sztuki kulinarnej
Nowoczesne lodówki Samsung Chef Collection to odpowiedź na potrzeby wymagających odbiorców, którzy dbają o każdy etap przygotowania potraw. W oparciu o doświadczenie najlepszych kucharzy z całego świata, Samsung opracował urządzenia, które zapewniają doskonałe warunki przechowywania - tak istotne w ostatecznym efekcie kulinarnych starań. Lodówki posiadają technologię Precise Chef Cooling, która gwarantuje utrzymanie stałej temperatury przy maksymalnych wahaniach do +/-0,5°C. Wykończenie tylnej ścianki (Metal Cooling) ze stali nierdzewnej zapewnia utrzymanie chłodnej temperatury  we wnętrzu lodówki i gwarantuje, że składniki potraw przechowywanych będą odpowiednio schłodzone i świeże, nawet przy częstym otwieraniu drzwi i urządzeń. 
Użytkownicy mogą też korzystać z szuflady Chef Zone - zapewniającej idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb, naczynia Chef Pan do marynowania (które może służyć również do pieczenia gdyż pasuje do prowadnic piekarnika) oraz z półki na wino i tacki na lód. 

Cieńsze ścianki i większa wydajność
W lodówkach Samsung Kitchen Kit  zastosowano nowatorską technologię Space Max. Umożliwia ona pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej urządzenia dzięki wysoce wydajnemu systemowi izolacji, który sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Dodatkowo wysokość lodówek została zwiększona i w zależności od modelu wynosi 1927 mm lub 2017 mm. Dzięki nim można maksymalnie wykorzystać każdy centymetr kuchni mając jednocześnie do dyspozycji dużą objętość chłodziarki i zamrażalnika (w zależności od wysokości modelu wynosi ona: 1927 mm - od 328 l, 2017  mm - od 350 l).

Wysoka jakość pracy i energooszczędność
Inżynierowie Samsung zadbali też, aby pomimo dużej powierzchni użytkowej, urządzenia nie zajmowały dużo powierzchni, a dodatkowo - było energooszczędne. Wyjątkową wydajność i energooszczędność lodówek gwarantuje kompresor Digital Inwerter. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym  silnik automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, błyskawicznie reagując na zmiany temperatury. Ponadto, urządzenia zostały wyposażone w funkcję No Frost, która zapewnia automatyczne rozmrażanie i dłuższą świeżość przechowywanej żywności oraz w innowacyjny system rozprowadzenia powietrza - TWIN Cooling™. System ten opiera się na dwóch niezależnych obiegach powietrza. Dzięki temu powietrze w chłodziarce i zamrażalniku jest suche, a w lodówce zachowuje idealny stopień wilgotności. Oszczędność energii zapewniają także wysokie klasy energetyczne.

Więcej informacji o produktach i marce Samsung na stronie www.samsung.com/pl/home 

Zobacz również

Odkryj możliwości zmywarek Samsung

Odkryj możliwości zmywarek Samsung

Odkryj możliwości zmywarek Samsung Poznaj technologie, dzięki którym zmywanie staje się...

Postaw na czerń

Postaw na czerń

Czarne szkło Lodówki RSH5ZLBG oraz RL55VTEBG wykonane są z pięknego, czarnego szkła. Lodówka...