Lodówki Samsung Kitchen Fit - Max Kuchnie
Lodówki Samsung Kitchen Fit - Max Kuchnie
INFOLINIA: 
17 777 39 20
Strona główna Producenci AGD SAMSUNG Lodówki Samsung Kitchen Fit - idealne...
DZIAŁ MARKI SAMSUNG

Lodówki Samsung Kitchen Fit - idealne dopasowanie.

Samsung Electronics wprowadził do swojej oferty lodówki Kitchen Fit o wyjątkowym wzornictwie pozwalającym dopasować je do każdego wnętrza kuchennego. 

Wzornictwo Kitchen Fit 

Modele Kitchen Fit to nowatorska alternatywa dla lodówek do zabudowy. Można je zabudować na równi z meblami kuchennymi a drzwi lodówki nie wystają poza obręb zabudowy kuchennej. Jest do doskonałe rozwiązanie gdyż lodówki Kitchen Fit oferują nawet do 90l pojemności więcej w porównaniu do standardowych lodówek do zabudowy, wkomponowują się w kuchenne meble, a swoim designem podkreślają każdą nowocześnie urządzoną kuchnię. Lodówki te wyróżniają się minimalistyczną elegancją, wykończeniem ze stali nierdzewnej i posiadają też dodatkowe charakterystyczne elementy, m.in. podświetlany na niebiesko uchwyt.
A dodatkową zaletą jest to, iż nie trzeba ponosić kosztu szafki,  w którą wbudowujemy standardową lodówkę do zabudowy.
Wśród lodówek Kitchen Fit mamy też dostępne lodówki z linii Chef Collection, urządzenia najwyższej klasy, opracowane w oparciu o doświadczenie najlepszych kucharzy. Lodówki te powstały z myślą o domowych pasjonatach sztuki kulinarnej, którzy chcą przygotować potrawy najwyższej jakości.


Udogodnienia dla każdego pasjonata sztuki kulinarnej

Nowoczesne lodówki Samsung Chef Collection to odpowiedź na potrzeby wymagających odbiorców, którzy dbają o każdy etap przygotowania potraw. W oparciu o doświadczenie najlepszych kucharzy z całego świata, Samsung opracował urządzenia, które zapewniają doskonałe warunki przechowywania - tak istotne w ostatecznym efekcie kulinarnych starań. Lodówki posiadają technologię Precise Chef Cooling, która gwarantuje utrzymanie stałej temperatury przy maksymalnych wahaniach do +/-0,5°C. Wykończenie tylnej ścianki (Metal Cooling) ze stali nierdzewnej zapewnia utrzymanie chłodnej temperatury  we wnętrzu lodówki i gwarantuje, że składniki potraw przechowywanych będą odpowiednio schłodzone i świeże, nawet przy częstym otwieraniu drzwi i urządzeń. 
Użytkownicy mogą też korzystać z szuflady Chef Zone - zapewniającej idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb, naczynia Chef Pan do marynowania (które może służyć również do pieczenia gdyż pasuje do prowadnic piekarnika) oraz z półki na wino i tacki na lód. 


Cieńsze ścianki i większa wydajność

W lodówkach Samsung Kitchen Kit  zastosowano nowatorską technologię Space Max. Umożliwia ona pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej urządzenia dzięki wysoce wydajnemu systemowi izolacji, który sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Dodatkowo wysokość lodówek została zwiększona i w zależności od modelu wynosi 1927 mm lub 2017 mm. Dzięki nim można maksymalnie wykorzystać każdy centymetr kuchni mając jednocześnie do dyspozycji dużą objętość chłodziarki i zamrażalnika (w zależności od wysokości modelu wynosi ona: 1927 mm - od 328 l, 2017  mm - od 350 l).


Wysoka jakość pracy i energooszczędność

Inżynierowie Samsung zadbali też, aby pomimo dużej powierzchni użytkowej, urządzenia nie zajmowały dużo powierzchni, a dodatkowo - było energooszczędne. Wyjątkową wydajność i energooszczędność lodówek gwarantuje kompresor Digital Inwerter. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym  silnik automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, błyskawicznie reagując na zmiany temperatury. Ponadto, urządzenia zostały wyposażone w funkcję No Frost, która zapewnia automatyczne rozmrażanie i dłuższą świeżość przechowywanej żywności oraz w innowacyjny system rozprowadzenia powietrza - TWIN Cooling™. System ten opiera się na dwóch niezależnych obiegach powietrza. Dzięki temu powietrze w chłodziarce i zamrażalniku jest suche, a w lodówce zachowuje idealny stopień wilgotności. Oszczędność energii zapewniają także wysokie klasy energetyczne.

Więcej informacji o produktach i marce Samsung na stronie www.samsung.com/pl