Sprzęt AGD Samsung z nowej linii Neo - Max Kuchnie
Sprzęt AGD Samsung z nowej linii Neo - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna SAMSUNG Nowy styl w Twojej kuchni

DZIAŁ MARKI SAMSUNG


Nowy styl w Twojej kuchni

Produkty z nowej linii Neo charakteryzują się wyjątkową dbałością o każdy detal, idealnie wkomponowując się w minimalistyczny styl kuchni.

Godnym uwagi piekarnikiem jest Neo TwinConvection™, który ma niezwykłe możliwości. Dzięki separatorowi można go podzielić na dwa niezależnie pracujące piekarniki i jednocześnie piec mięso i ciasto. Jaka to oszczędność czasu i energii.

 

Możemy również wyjąć separator i uzyskać dużo miejsca na pieczenie indyka lub innej większej potrawy. Funkcja utrzymywania temperatury i podgrzewania talerzy sprawi, że goście zawsze będą witani ciepłymi potrawami. Jego prostota, która daleka jest od zwyczajności przykuje uwagę każdego. Dzięki dyskretnym, przemyślanym detalom urządzenie jest eleganckie i stylowe. Zintegrowana obudowa i uchwyt charakteryzują się czystymi liniami inspirowanymi klasycznym, minimalistycznym wzornictwem. Płynne linie nadają miękkości kształtom piekarników. Oprócz ładnego wyglądu i ciekawych funkcji w piekarnikach serii Neo zastosowano najnowszą technologię sprzyjającą oszczędności energii.

 

Produkty linii Neo dzięki zintegrowanym detalom dodają kuchni klasy i elegancji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy zaoszczędzić energię i czas.

 

Więcej informacji o produktach i marce Samsung znajduje się na stronie www.samsung.com/pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności