Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SAMSUNG / Nowy styl w Twojej kuchni

Nowy styl w Twojej kuchni

Ulubione0

Produkty z nowej linii Neo charakteryzują się wyjątkową dbałością o każdy detal, idealnie wkomponowując się w minimalistyczny styl kuchni.

samsung

Godnym uwagi piekarnikiem jest Neo TwinConvection™, który ma niezwykłe możliwości. Dzięki separatorowi można go podzielić na dwa niezależnie pracujące piekarniki i jednocześnie piec mięso i ciasto. Jaka to oszczędność czasu i energii.

Możemy również wyjąć separator i uzyskać dużo miejsca na pieczenie indyka lub innej większej potrawy. Funkcja utrzymywania temperatury i podgrzewania talerzy sprawi, że goście zawsze będą witani ciepłymi potrawami. Jego prostota, która daleka jest od zwyczajności przykuje uwagę każdego. Dzięki dyskretnym, przemyślanym detalom urządzenie jest eleganckie i stylowe. Zintegrowana obudowa i uchwyt charakteryzują się czystymi liniami inspirowanymi klasycznym, minimalistycznym wzornictwem. Płynne linie nadają miękkości kształtom piekarników. Oprócz ładnego wyglądu i ciekawych funkcji w piekarnikach serii Neo zastosowano najnowszą technologię sprzyjającą oszczędności energii.

 

Produkty linii Neo dzięki zintegrowanym detalom dodają kuchni klasy i elegancji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy zaoszczędzić energię i czas.

Zobacz również

Minimalistyczny design Twojej kuchni

Minimalistyczny design Twojej kuchni

Okap skośny Neo wygląda ciekawie i jest bardzo wygodny w obsłudze. Prędkość i moc ssącą...

„Dzień dobry” zaczyna się w kuchni

„Dzień dobry” zaczyna się w kuchni

Pora na niezwykły dzień Miliony Polaków mówią pierwsze „dzień dobry" w kuchni. A gdyby tak...