Oczyszczacze Samsung - Max Kuchnie
Oczyszczacze Samsung - Max Kuchnie
Strona główna Producenci AGD SAMSUNG Oczyszczacze Samsung - Czyste powietrze w Twoim...
DZIAŁ MARKI SAMSUNG

Oczyszczacze Samsung - Czyste powietrze w Twoim domu

Według badań Narodowego Instytutu Testów w Korei, oczyszczacze Samsung usuwają zanieczyszczenia aż do 99,97%.


Wiesz czym oddychasz?

Powietrze w domu może być bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Roztocza, szkodliwe mikroorganizmy, zapachy wpływają na jakość powietrza, którym oddychamy. Smog, i inne pyłki przedostają się do naszych domów, nawet przez zamknięte okna. 

 

3 filtry
3 najwyższej klasy filtry:

  • wstępny - ususuwa duże cząsteczki, 
  • węglowy - eliminuje nieprzyjemne zapachy, 
  • HEPA 13 - usuwa najdrobniejszy pył, wchodzący w skład smogu.

 

Prosta obsługa

Urządzenie gwarantuje łatwą wymianę filtra, jest prosty w utrzymaniu czystości. Powiadomi także, kiedy trzeba będzie wymienić filtry. Taką informację możemy odczytać za pomocą aplikacji SmartThings. 


Wyświetlacz

Wyświetlacz pokazuje stężenie pyłów, aktualizuje ich stan w rzeczywistym czasie. Dzięki temu poznasz dokładnie poziom zanieczyszczenia w domu. 


Czujnik gazu i tryb automatyczny

Wykrywa obecność niebezpiecznych gazów w powietrzu i dostosowywuje moc pracy oczyszczacza aby w szybki sposób pozbyć się zapachów i związków chemicznych. Tryb automatyczny wykrywa i pozbywa się zanieczyszczeń.


Zdalne sterowanie przy użyciu aplikacji SmartThings

Dzięki aplikacji SmartThings, w dowolnym miejscu i czasie możesz zadbać o jakość powietrza w Twoim domu. Zanim wrócisz do domu Twoje powietrze będzie oczyszczone. 


Komfort użytkowania i unikalny design

Zastosowane w urządzeniu kółka pozwolą wygodnie przemieszczać się po mieszkaniu. Zabezpieczony panel sterownia uniknie przypadkowej zmiany ustawień a jego oryginalny, minimalistyczny design w postaci kostki może stać się obowiązkowym elementem w domu.


Technologia Wind-Free™

Umożliwia regularne rozprowadzanie czystego powietrza przez prawie 60 tysięcy mikro-otworów. Cihca i stała praca, brak gwałtownego podmuchu, zapewni pełen komfort użytkowania. 


Więcej informacji o produktach i marce Samsung znajduje się na stronie www.samsung.com/pl/campaign/oczyszczacze-powietrza/