Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SAMSUNG / Piękno tkwi w szczegółach

Piękno tkwi w szczegółach

Ulubione0

Wykorzystanie jednej linii produktów AGD przy urządzaniu kuchni daje wrażenie harmonii. Powtarzalność elementów wykończeniowych, ten sam rodzaj szkła, ta sama paleta barw wykorzystana przy produkcji powoduje, że całość wygląda jednorodnie i elegancko.

samsung

Na przestrzeni lat można zaobserwować jak kuchnia zmieniła swój charakter. Nie jest już drugorzędnym, nieciekawym  miejscem w domu, ale stała się jego sercem. Ważne jest więc określenie jej charakteru oraz dobranie odpowiedniego stylu, na który wpływa przede wszystkim kolor i kształt frontów kuchennych, materiały użyte na ścianach i podłodze oraz  dobór sprzętu AGD. Dobrym rozwiązaniem jest użycie jednej serii produktowej, która będzie harmonijnym wykończeniem kuchni. Warto więc, by projektant pomógł określić styl kuchni i tak wybrał urządzenia, by nie powstał  stylistyczny miszmasz. Zbytnie mieszanie kolorów, czy detali powoduje, że mieszkanie staje się chaotyczne i niejednorodne. Najważniejsza jest prostota. Zbytnie mieszanie stylów powoduje, że mieszkanie staje się chaotyczne, niejednorodne. Zdecydujmy się na jeden styl i konsekwentnie go realizujmy. Kuchnia, salon, łazienka powinny być raczej w jednej tonacji kolorystycznej - klasycznej bądź nowoczesnej.

 

Aby nadać wnętrzu niepowtarzalności i elegancji warto zwrócić uwagę na linię Samsung NEO – nową serię piekarników premium. Są to piękne, wykonane ze szkła i stali nierdzewnej urządzenia, które będą doskonałym wykończeniem kuchni. Płynne linie nadają miękkości kształtom piekarników a monolityczny kształt zyskał ciekawe elementy opływowe. Pomysł powstał w oparciu o prostą formę ze zintegrowanymi detalami, które pasują do stylistyki wnętrz, w których się znajdują. Interesujący wygląd to nie wszystko – urządzenia te mają również wiele wiele przemyślanych rozwiązań technologicznych.

 

Warto zapoznać się z ofertą piekarników serii Neo. Pierwszym z nich jest piekarnik kompaktowy NEO łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego piekarnika i kuchenki mikrofalowej. Piekarnik ten wyróżnia się przede wszystkim pojemnością – przy zaledwie 45 cm wysokości pojemność tego urządzenia to aż 50 litrów. Ponadto wyposażony on został w specjalne tryby pieczenia, które pozwolą odkryć nowy wymiar smaku i to bez wychodzenia z domu. Tryb pieczenia wstępnego opieka mięso w temp. 220℃, tak aby zamknąć pory i zapobiec jego wysuszeniu, a następnie urządzenie obniża temperaturę do wcześniej wybranej. Opiekane powoli mięso zachowuje pełnię smaku, jest niezwykle kruche i wyjątkowo soczyste. W przeciwieństwie do tradycyjnych piekarników, w piekarnikach kompaktowych Neo zastosowano szeroką lampę lustrzaną, dzięki czemu doskonale widać piekące się potrawy. Front ze stali nierdzewnej, zintegrowany z bryłą piekarnika uchwyt oraz unikalny design zamieni każdą kuchnię w eleganckie królestwo.

 

Zobacz również

Lodówka wedle potrzeb

Lodówka wedle potrzeb

Firma Samsung wyszła naprzeciw ich oczekiwaniom oferując szeroką gamę lodówek, które...

Przestrzeń kulinarnych inspiracji

Przestrzeń kulinarnych inspiracji

To już rok odkąd Cook Story by Samsung zaprasza w swoje progi chętnych do nauki adeptów sztuki...