Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SAMSUNG / Postaw na czerń

Postaw na czerń

Ulubione0

Idealnym dopełnieniem ponadczasowej i eleganckiej czerni są lodówki Samsung. Pasują zarówno do klasycznych aranżacji jak również do nowoczesnych i awangardowych pomieszczeń

samsung

Czarne szkło

Lodówki RSH5ZLBG oraz RL55VTEBG wykonane są z pięknego, czarnego szkła. Lodówka RSH5ZLBG to urządzenie typu Side  by  Side  z technologią Twin Cooling Plus™, która  zapewnia nawiew zimnego powietrza do każdej  komory niezależnie. Powietrze w zamrażalniku jest suche, a w lodówce wilgotne dzięki czemu żywność  zachowuje  doskonałą  jakość.  Lodówka  posiada  także  specjalną  komorę Cool Select Zone™ - niezależną szufladę, która funkcjonuje jak lodówka w lodówce. Za pomocą jednego przycisku można ustawić temperaturę, w której przechowywana ma być żywność w tej strefie. 

0 stopni

Szczególnie użyteczny jest tryb „0 stopni", który utrzymuje stałą temperaturę, zachowując odpowiednią  wilgotność  żywności, na przykład owoców i warzyw. Model RL55VTEBG to lodówka z dolnym zamrażalnikiem, która  zachwyca swoim wyglądem. Minimalistyczny design i wykończenie w czarnym szkle z eleganckim, niebieskim podświetleniem  sprawiają,  że  idealnie komponuje się ona z piekarnikami Samsung. Dzięki technologii NoFrost szron nie osadza się na żywności, nie jest również konieczne rozmrażanie lodówki. Dla miłośników niestandardowych rozwiązań  Samsung  ma  ofercie  lodówkę  typu MultiDoor RFG23UEBP, wykończoną również w eleganckiej czerni. Ta nowoczesna lodówka jest nie tylko przestronna, ale też bardzo wygodna w obsłudze.  


Twin Cooling

Szerokie i pojemne wnętrze części chłodzącej bez środkowej przegrody pozwala na doskonałą organizację przestrzeni a użytkownik możeodpowiednio zaplanować zakupy świeżej żywności bez obawy, czy lodówka pomieści kupione produkty. Natomiast zastosowane w niej technologie Twin Cooling i No Frost dbają o jakość przechowywanych w niej produktów. Wśród  sprzętów firmy Samsung znaleźć też można okapy z czarnym frontem oraz płyty grzewcze wykończone czarnym szkłem. Dzięki szerokiej ofercie produktów każdy, kto marzy o nowoczesnej i eleganckiej kuchni znajdzie rozwiązanie, które idealnie pasuje do jego potrzeb.

 

Zobacz również

Stylowa i funkcjonalna - nowa seria lodówek do zabudowy

Stylowa i funkcjonalna - nowa seria lodówek do...

Najnowsza lodówka do zabudowy Samsung została wyposażona w wiele rozwiązań, dzięki którym...

Satysfakcja Gwarantowana z lodówkami Samsung

Satysfakcja Gwarantowana z lodówkami Samsung

TECHNOLOGIA CHŁODZENIA SAMSUNG NO FROST Eliminuje wilgoć z lodówki, dzięki czemu zapobiega...