Przestrzeń kulinarnych inspiracji - Max Kuchnie
Przestrzeń kulinarnych inspiracji - Max Kuchnie
Strona główna Producenci AGD SAMSUNG Przestrzeń kulinarnych inspiracji
DZIAŁ MARKI SAMSUNG

Przestrzeń kulinarnych inspiracji

Cook Story by Samsung to przestrzeń kulinarna stworzona z miłości do gotowania i wyszukanej kuchni. Można nie tylko doskonalić swoje kuchenne umiejętności i odkrywać nowe rejony na kulinarnej mapie świata, ale przede wszystkim spotkać niezwykle ciekawych ludzi i posłuchać ich historii. To wyjątkowe miejsce dopełniają nowoczesne urządzenia Samsung, które ułatwiają przyrządzanie pysznych dań i oszczędzają nas czas.

To już rok odkąd Cook Story by Samsung zaprasza w swoje progi chętnych do nauki adeptów sztuki kulinarnej oraz wybitne osobowości świata kuchni. Bohaterami tych wyjątkowych opowieści byli i są najlepsi polscy i zagraniczni szefowie kuchni oraz gotujące gwiazdy. W Cook Story by Samsung swoje dania prezentowali już m.in. Aleksander Baron (szef kuchni warszawskiej restauracji InAzia), Maciej Majewski (szef kuchni hotelu Sofitel w Warszawie), Rafał Gajownik (szef cukierni warszawskiej restauracji Belvedere) czy Beata Pawlikowska (podróżniczka i miłośniczka zdrowego odżywiania).

Gośćmi specjalnymi byli członkowie prestiżowego Samsung Club des Chefs, globalnej inicjatywy kulinarnej łączącej wizjonerów wyróżnionych przez przewodnik Michelin. Między innymi dzierżący po trzy gwiazdki Michelin Michael Roux Jr. Oraz Michael Troisgros, który zaszczycił nas swoją obecnością, podczas pierwszych urodzin Cook Story by Samsung.


Pełnia smaku dzięki technologii

W Cook Story by Samsung do dyspozycji gości są m.in. piekarniki Dual Cook Flex™ wyposażone w dzielone drzwi umożliwiające pieczenie dwóch potraw jednocześnie, w rożnych trybach, czasach i temperaturach. Kulinarne zmagania wspiera także multimedialna lodówka Family Hub™, która oprócz funkcji przechowywania, pomaga nam zorganizować wszystkie kuchenne działania. To pomoc w zarządzaniu naszymi zapasami, centrum domowej rozrywki oraz platforma rodzinnej komunikacji w jednym, umożliwiająca wyświetlanie zdjęć i sporządzanie notatek.

 

Cook Story by Samsung to nie tylko szkoła gotowania i miejsce ciekawych spotkań, ale także designerskie wnętrza. Eleganckie urządzenia Samsung idealnie wpisują się w nowoczesny wystrój studia kulinarnego. Każdy, kto szuka inspiracji przy urządzaniu własnego domu oraz chciałby dowiedzieć się więcej o urządzeniach Samsung, może odwiedzić Cook Story.

 

Więcej informacji o produktach i marce Samsung znajduje się na stronie www.samsung.com/pl