Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SAMSUNG / Samsung Chef Collection - pierwszy krok do...

Samsung Chef Collection - pierwszy krok do doskonałości

Ulubione0

Firma Samsung wykorzystując wiedzę i doświadczenie najlepszych szefów kuchni z całego świata opracowała Chef Collection - nową linię urządzeń kuchennych klasy premium. Produkty powstały z myślą o domowych pasjonatach sztuki kulinarnej, którzy chcą przygotować potrawy najwyższej jakości - w smaku i wyglądzie. Urządzenia Chef Collection umozliwiają m.in. precyzyjną kontrolę temperatury, są intuicyjne w obsłudze, a nowa zmywarka Samsung WaterWall™ zapewnia idealną czystość naczyń. 

samsung

Precyzja godna szefa kuchni
Technologia Preceise Chef Cooling w lodówce RB8800 Kitchen Fit minimalizuje wahania temperaturyw zakresie +5°C. Pomaga to na dłużej zachować właściwy aromat oraz wygląd i konsystencję produktów i potraw. Każdy składnik jest przechowywany w temperaturze zalecanej przez profesjonalnych kucharzy, a szuflada Chef Zone pozwala dostosować temperaturę do produktów o specjalnych wymaganiach takich jak ryby czy mięso. Technologia Twin Cooling Plus to rozwiązanie utrzymujące optymalną wilgotność dzięki dwóm niezależnym obiegom powietrza w chłodziarce i zamrażalniku. Dodatkową zaletą jest odseparowanie zapachów potraw przechowywanych na półkach lodówki i w zamrażalniku. Dzięki innowacyjnej technologii Space Max lodówka oferuje o 30% więcej przestrzeni niż tradycyjne urządzenia, dzięki zastosowaniu ścianki o minimalnej grubości.
W skład linii Linia Chef Collection wchodzi też lodówka Smasung Multi Door RF56J9041SR - idealne rozwiązanie dostosowane do potrzeb osób gotujących na co dzień dla wieloosobowej rodziny. Poza ogromną pojemnością wynoszącą 564l (chłodziarka: 361l, zamrażalnik: 203l), zapewnia szybki i swobodny dostęp do produktów, a przede wszystkim zapewnia ich dłuższą świeżość. Technologia chłodzenia Triple Cooling zapewnia niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki. Dodatkowo system Convertible Zone umożliwia ustawienie temperatury w prawej dolnej komorze w zakresie -23/-5/-1/20°C. 

Naturalny aromat i konsystencja
W piekarniku Chef Collection zastosowano technologię Gourmet Vapour Cook, która pozwala precyzyjniej kontrolować wilgotność i temperaturę. Gwarantuje to doskonałą chrupkość, teksturę i soczystość potraw. Podgrzana do temperatury ponad 105°C para rozprowadzana jest razem z gorącym powietrzem tworząc na powierzchni potraw mikroskopijną warstwę osłaniającą i zapewniając wyjątkowe efekty pieczenia. Pracą i funkcjami piekarnika można sterować przez sieć Wi-Fi za pomocą urządzenia mobilnego.

Łatwiejsze gotowanie 
W płycie indukcyjnej Chef Collection zastosowano innowacyjne rozwiązanie - Virtual Flame. Wbudowane w płytę diody imitują płomień, wizualizując w ten sposób aktywne strefy gotowania. Wystarczy jedno spojrzenie, żeby wiedzieć z jaką mocą pracuje dane pole. Płomień wyświetlany na ściance garnka dostosowuje się do wybranej mocy a 15 poziomów intensywności pozwala precyzyjnie dobrać temperaturę. Odłączane magnetyczne pokrętło ułatwia nie tylko regulację temperatury, ale także czyszczenie powierzchni płyty indukcyjnej. Płyta ma również szerszą aktywną strefę, w której można ustawić jednocześnie kilka garnków i patelni o różnych kształtach i rozmiarach (Flex Zone).

Innowacja w zmywaniu naczyń
W zmywarce Chef Colllection Samsung zastosował technologię WaterWall™. Tradycyjne, dolne śmigło zastąpione zostało opatentowanym mechanizmem poruszającym się w linii prostej po dnie zmywarki i zapewniającym stałe, wysokie ciśnienie wody w ciągu całego procesu. Przełomowa technologia ściany wodnej WaterWall™ zapewnia dotarcie do wszystkich zakamarków zmywarki, co gwarantuje nieskazitelną czystość naczyń.
Innowacyjna funkcja Zone Booster dzieli dolny kosz na strefy o normalnej i intensywnej mocy, pozwalając na mycie mocno zabrudzonych naczyń tuż obok delikatnej zastawy. Co więcej, można samodzielnie wybrać, czy strefa intensywna obejmie lewą czy prawą stronę. 

Więcej informacji o produktach i marce Samsung na stronie www.samsung.com/pl/home


 

Zobacz również

Piękno tkwi w szczegółach

Piękno tkwi w szczegółach

Na przestrzeni lat można zaobserwować jak kuchnia zmieniła swój charakter. Nie jest już...

EcoBubble - Technologie i rozwiązania, które Cię nie zawiodą.

EcoBubble - Technologie i rozwiązania, które...

Zalety technologii Eco Bubble Skuteczne pranie nawet w zimnej wodzie Eco Bubble™ to...