Stylowa i funkcjonalna - nowa seria lodówek do zabudowy  - Max Kuchnie
Stylowa i funkcjonalna - nowa seria lodówek do zabudowy  - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna SAMSUNG Stylowa i funkcjonalna - nowa seria lodówek do...

DZIAŁ MARKI SAMSUNG


Stylowa i funkcjonalna - nowa seria lodówek do zabudowy

Elegancki design i bogaty zestaw funkcjonalnych rozwiązań to główne cechy, które wyróżniają lodówki Samsung na tle innych chłodziarek. Nie inaczej jest w przypadku nowej serii lodówek do pełnej zabudowy.

Najnowsza lodówka do zabudowy Samsung została wyposażona w wiele rozwiązań, dzięki którym przechowywane jedzenie dłużej zachowuje doskonałą świeżość i smak.


Najważniejszym z nich jest technologia pełnego No Frost, którą zastosowano we wszystkich modelach chłodziarek. Dzięki niej we wnętrzu urządzenia nie powstaje szron, a co za tym idzie – lodówki nie trzeba rozmrażać. To oszczędność czasu i energii.

Przełomowe rozwiązanie Coolselect+ pozwala sterować zadaniami zamrażalnika w zależności od potrzeb. Mamy tu cztery tryby ustawienia temperatury: mrożenia (od -23°C do -15°C), lekkiego mrożenia (-5°C), szybkiego schładzania (-1°C) oraz zamiany zamrażalnika w kolejną komorę chłodziarki (2°C). Dzięki temu nawet w święta nie zabraknie nam miejsca w lodówce.

W chłodziarce i zamrażalniku znajdują się dwa oddzielne obiegi powietrza (system Twin Cooling Plus™), dzięki czemu zachowane są odpowiednie poziomy wilgotności  w obu częściach lodówki. To wpływa na zachowanie świeżości jedzenia na dłużej i eliminuje przenikanie się zapachów między komorami. Z kolei za energooszczędną i cichą pracę lodówki odpowiada silnik Digital Inverter.

Technologia Space Max zapewnia lodówkom większą pojemność niż inne dostępne na rynku produkty do zabudowy z technologią pełnego No Frost. Zachowują jednak takie same wymiary zewnętrzne. Jest to możliwe dzięki wysoce wydajnej izolacji, która sprawiła, że ścianki urządzeń stały się cieńsze.

Wnętrze lodówki jest eleganckie dzięki zamontowanemu srebrnemu wyświetlaczowi i wysokiej jakości półkom z hartowanego szkła z metalowym wykończeniem. Idealnie komponują się one z metalowym panelem na tylnej ściance, który jednocześnie eliminuje wahania temperatury i dodaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. Nowe lodówki, choć są ukryte pod frontami mebli, dodają kuchni charakteru, a użytkownikom ułatwiają domowe obowiązki. Podobnie jak inne urządzenia do zabudowy marki Samsung. 

Więcej informacji o produktach i marce Samsung na stronie www.samsung.com/pl