SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna SIEMENS 400 zł premii za zakup lodówki Siemens XXL

SIEMENS


400 zł premii za zakup lodówki Siemens XXL

Duże lodówki Siemens od tradycyjnych modeli są szersze zaledwie o 10 cm, a jednocześnie oferują o niemal 20% większą pojemność. W trwającej właśnie promocji  zakup chłodziarko-zamrażarek Siemens XXL premiowany jest cashbackiem w wysokości 400 zł.

Koniec z ciągłym przekładaniem produktów w lodówce z półki na półkę, tylko po to by znaleźć miejsce na nowo zakupione produkty. W lodówkach Siemens XXL w końcu bez problemu zmieścisz arbuza czy blachę z ciastem. Dodatkowe 10 cm może zrobić naprawdę sporą różnicę. Szczególnie że teraz przy zakupie chłodziarko-zamrażarki Siemens o szerokości 70 cm możesz odebrać zwrot części wydanych środków.

 

Jak otrzymać 400 zł od marki Siemens?

 

Zasady są naprawdę proste. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie: https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/, do którego należy załączyć skan lub zdjęcie dowodu zakupu urządzenia oraz zdjęcie tabliczki znamionowej. Jeżeli chcesz, możesz też podzielić się swoją opinią na temat nowej lodówki. Po akceptacji zgłoszenia kwota 400 zł zostanie przelana na podany w formularzu numer konta bankowego.

 

Lodówki Siemens XXL – pełne inteligentnych rozwiązań

 

Chłodziarko-zamrażarki Siemens zapewniają nam miejsce do przechowywania dużych zakupów, ale jak zachować świeżość produktów na długi czas? Marka Siemens pomyślała i o tym. W lodówkach XXL znajdziemy specjalne komory, w których odpowiednio dobrana temperatura i poziom wilgotności sprawiają, że mięsa, ryby, owoce i warzywa przez długi czas zachowują pełnię smaku i wartości odżywczych. System NoFrost z kolei dba o jakość produktów, które umieszczamy w zamrażarce, a dodatkowo troszczy się o nasz wolny czas, eliminując konieczność rozmrażania zamrażarki.