Kup zmywarkę i zyskaj kapsułki Finish za 1 zł
Kup zmywarkę i zyskaj kapsułki Finish za 1 zł
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna SIEMENS Czystość na błysk! Kup zmywarkę Siemens, i...

SIEMENS


Czystość na błysk! Kup zmywarkę Siemens, i ciesz się zapasem kapsułek Finish!

Ręczne mycie naczyń to przeszłość dzięki nowoczesnymi zmywarkom Siemens. Same umyją i wysuszą talerze i sztućce, a Ty będziesz śledzić ich pracę na ekranie telefonu. Kup teraz zmywarkę Siemens, a dostaniesz do niej zapas 60 kapsułek Finish Quantum All in One za 1 zł. Akcja trwa do końca grudnia.

 

W zmywarkach Siemens zmieścisz wszystkie naczynia

Nie martw się stertami naczyń po wystawnym przyjęciu albo dużym obiedzie. Zmywarka Siemens z ustawnym wnętrzem varioFlex i możliwą regulacją wysokości górnego kosza pomieści naprawdę dużo! Zaletą wybranych modeli jest dodatkowa szuflada vario3, w której oprócz sztućców ułożysz małe filiżanki. Każdy centymetr przestrzeni będzie wykorzystany.

 

Nowoczesność w zasięgu ręki – nawet poza domem

Wybieraj swoje ulubione ustawienia mycia i zapisuj pod opcją Favourite. Od teraz wystarczy jeden przycisk, żeby włączyć taki program, jaki Ci najbardziej odpowiada. Czy będzie to turboszybki program varioSpeed Plus czy Eco 50°C? Niezależnie od wyboru możesz go uruchomić, nawet będąc poza domem – dzięki aplikacji Home Connect. Na ekranie smartfona sprawdzisz postęp zmywania i dowiesz się o końcu programu.

Nie martw się każdorazowym wrzucaniem tabletki do zmywarki. Zainstalowany licznik tabletek sam da Ci znać, kiedy trzeba będzie uzupełnić zapas.

 

Zmywarka Siemens + zapas kapsułek Finish za 1 zł

Teraz, kupując zmywarkę, nie musisz się nawet martwić o kupienie zapasu środka do czyszczenia naczyń! Przyjdź do studia mebli kuchennych Max Kuchnie, kup wybrany model zmywarki Siemens i dobierz do niego 60 tabletek Finish Quantum All in One tylko za 1 zł. To czysty zysk!

 

Modele zmywarek objęte promocją: SN23HI42VE, SR23HW48KE.

 

Akcja trwa od 7 listopada do 31 grudnia. Pełny regulamin przeczytasz TUTAJ.