Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SIEMENS / Gotowanie bez ograniczeń: płyta flexInduction...

Gotowanie bez ograniczeń: płyta flexInduction marki Siemens

Ulubione0

Siemens przedstawia nową płytę indukcyjną z trzema elastycznymi strefami gotowania. W wydobyciu najlepszych smaków pomogą sensory monitorujące każdą potrawę oraz inteligentne sterowanie Dual lightSlider. Przestrzeń do swobodnego przyrządzania dań zapewnia aż 90 cm szerokości urządzenia.

Siemens

Prawdziwa sztuka gotowania zaczyna się w domu. Wychodząc naprzeciw współczesnemu trybowi życia szukamy innowacyjnych, a zarazem zdrowych rozwiązań kulinarnych. Niezależnie od tego czy przyrządzamy wykwintną kolację, czy pełnowartościowy lunch do pracy – poszukujemy rozwiązań szybkich i potrafiących adaptować się do naszego stylu życia. Z pomocą trzech elastycznych stref indukcyjnych nowej płyty flexInduction marki Siemens, gotowanie będzie ucztą każdego dnia.

 

Dotyk innowacji
Formy owalne i prostokątne, kształty standardowe czy nowoczesne. Niezależnie od tego, czy gotujemy w garnku czy brytfance, płyta automatycznie rozpoznaje wielkość naczynia. Sensorowe sterowanie Dual lightSlider pozwala na szybką obsługę. Jedno przesunięcie palcem wystarczy, by wybrać żądaną temperaturę i moc grzania na każdej strefie flex, a także dobrać wszystkie pozostałe ustawienia.

 

Dzięki specjalnym sensorom smażenia już nigdy nie przypalimy pysznych dań: po osiągnięciu odpowiedniej temperatury pola grzewczego, sygnał dźwiękowy informuje o możliwości rozpoczęcia smażenia. Następnie sensory utrzymują wybraną moc grzania danej potrawy i zapewniają efekt zgodny z założeniami.

 

Innowacyjna technologia
W trakcie gotowania zawsze zdarzy się nam rozsypać przyprawy lub rozlać np. mleko. W takiej sytuacji pomocna okaże się funkcja shortClean, która wstrzymuje pracę urządzenia. Dzięki zawsze chłodnej powierzchni płyty możemy szybko i bezpiecznie ją wytrzeć, a po upływie 20 sekund kontynuować gotowanie zgodnie z poprzednimi ustawieniami.

 

Funkcja powerMove Plus pozwala zmieniać moc grzania danej potrawy po przesunięciu naczynia na kolejne pole grzewcze. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury, gotowanie może być kontynuowane na mniejszym poziomie mocy, jak również możemy pozostawić danie w celu podtrzymywania ciepła na kolejnym polu.

 

Ponadczasowy design
90 cm szerokości płyty nie tylko pozwoli gotować bez ograniczeń, ale także podkreśli charakter kuchni. Ramki ze stali szlachetnej z boków płyty i efektowny szlif z przodu wyróżnią zarówno wyspową, jak i standardową zabudowę. Wyraźny panel sterowania kolorem czerwonym wyświetla wszystkie informacje.

 

Siemens iQ700
płyta indukcyjna flexInduction: EX975LXC1E

– sterowanie sensorowe Dual lightSlider
– powerMove Plus: intuicyjne gotowanie dzięki trzem strefom z różnymi temperaturami
– 3 strefy flex, elektroniczne rozpoznawanie naczyń, sensory smażenia
– funkcja shortClean

 

Cena brutto: 7 119 zł


Więcej informacji o produktach i marce Siemens znajduje się na www.siemens-home.pl

Zobacz również

Nowa seria chłodziarko-zamrażarek

Nowa seria chłodziarko-zamrażarek

Połyskująco piękne O tym, że szkło może być idealnym materiałem wykończeniowym...

Inteligentna płyta indukcyjna freeInduction

Inteligentna płyta indukcyjna freeInduction

Płyta Siemens freeInduction EH801KU11E rewolucją na rynku płyt indukcyjnych. Wprowadzając...