Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SIEMENS / Nowa seria chłodziarko-zamrażarek

Nowa seria chłodziarko-zamrażarek

Ulubione0

Z fascynacji technologią i designem zrodził się pomysł stworzenia chłodziarko-zamrażarek GlassDoor marki Siemens. Urzekające szklanymi drzwiami w eleganckich barwach, urządzenia podkreślają piękno wnętrza kuchni, a funkcjonalnością dbają o komfort ich użytkowania.

agnieszka.cachro

Połyskująco piękne


O tym, że szkło może być idealnym materiałem wykończeniowym chłodziarko-zamrażarki przekonuje marka Siemens, osłaniając jej drzwi lustrzaną powłoką. Delikatne w wyglądzie jest jednocześnie odporne na wszelkie działania mechaniczne, w tym także na stłuczenia. Będące osłoną kolorów: czarnego, białego i tytanowego, wydobywa z nich jeszcze większą głębię, podkreślającą ponadczasowe wzornictwo chłodziarki. Jednak poza wyjątkowym wyglądem, glassDoor wyróżniają także liczne innowacje, dbające o wygodę i ich długoletnie użytkowanie.

Innowacje w parze z szybkością


Jednym z rozwiązań, które przynoszą optymalne rozwiązania przechowywania żywności jest hydroFresh Box. Specjalna szuflada powstała z myślą o przedłużeniu świeżości owoców i warzyw nawet do dwóch razy dłużej. Dzięki możliwości regulowania poziomu wilgotności, zapewniamy najodpowiedniejszą temperaturę dla przechowywanych produktów. Sekretem lepszej cyrkulacji i dopływu powietrza z każdej strony, jest pofałdowane dno szuflady hydroFresh. Nietypowy kształt komory oraz suwak wilgoci, pozwalają zatrzymać w warzywach i owocach to, co najlepsze - smak, wartości odżywcze i świeży wygląd. Podobnymi założeniami kierowali się inżynierowie marki Siemens, opracowując coolBox – pojemnik z temperaturą od 2 do 3°C niższą od panującej w pozostałej części urządzenia.

 

Chłodziarko-zamrażarka Siemens

 

Gwarantujący strefę większego chłodu, cool-Box jest idealnym miejscem do przechowywania świeżego mięsa i ryb, a więc produktów często najbardziej aromatycznych. Chłodziarko-zamrażarki glassDoor to także sposób na optymalne mrożenie i chłodzenie. Funkcja supermrożenia sprawia, że przy zamrażaniu świeżej żywności nie wzrasta temperatura w zamrażarce, zaś za szybsze schłodzenie nowych produktów odpowiada funkcja superchłodzenie, którą należy włączyć przy wkładaniu do chłodziarki większych zakupów. Dzięki niej temperatura we wnętrzu zostanie obniżona o 2°C, tak by nowa zawartość urządzenia była schłodzona jeszcze szybciej. Wszystkimi innowacyjnymi rozwiązaniami, w jakie wyposażone zostały chłodziarki-zamrażarki glassDoor, można sterować za pomocą dotykowego panelu touchControl.


Chłodziarko-zamrażarki z serii glassDoor:


KG36NSW31                            KG36NSB31                           KG36NST31

Chłodziarko-zamrażarka KG36NSW31                                Chłodziarko-zamrażarka KG36NSB31                             Chłodziarko-zamrażarka KG36NST31

 

o Poj. 285 l
o W185xS60xG64
o hydroFresh
o coolBox
o touchControl
o noFrost
o A++

Zobacz również

Piękny powiew świeżości

Piękny powiew świeżości

Efekt fascynacji technologią Nowy okap kominowy marki Siemens to przede wszystkim...

Kulinarny wyścig z czasem - NOWE PIEKARNIKI SIEMENS IQ500

Kulinarny wyścig z czasem - NOWE PIEKARNIKI...

Szybkie nagrzewanie, połączenie rozmrażania i pieczenia w jeden proces, 30 programów...