Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SIEMENS / Piękny powiew świeżości

Piękny powiew świeżości

Ulubione0

W majestatycznym, czarnym kolorze, pod znakiem wyróżniającego, ponadczasowego wzornictwa. Nowy okap marki Siemens, nie tylko udoskonala pracę w kuchni, ale również uszlachetnia jej wnętrze.

agnieszka.cachro


Efekt fascynacji technologią


Nowy okap kominowy marki Siemens to przede wszystkim synonim wyjątkowego komfortu użytkowania, za którym kryje się moc innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest technologia szczelinowa budowy filtra. Dzięki jej zastosowaniu tradycyjne, dotąd wykorzystywane w okapach kratki filtra, zastąpiły specjalne szczeliny. Rozwiązanie to poprawia wygląd urządzenia, ale przede wszystkim zwiększa jego wydajność, skutecznie likwidując problem osadzających się na meblach drobinek tłuszczu. Funkcją, którą jeszcze bardziej podkreśla innowacyjność okapu marki Siemens jest wskaźnik nasycenia filtra. Umiejscowione we wnętrzu urządzenia sensory za pomocą specjalnego wskaźnika, przypomną o konieczności jego wymiany lub czyszczenia.

 

Nowy okap marki Siemens wyróżnia także wysoka wartość jego wydajności – 750m3/h. Dodatkowo wartość tę wspiera także funkcja intensywnego wentylowania, uzupełniona o możliwość powrotu do pracy normalnej. Poza wspomnianym trybem intensywnym, prędkość pochłaniania zapachów można regulować na trzech poziomach. Dzięki temu okap idealnie dostosowuje swoją wydajność do naszych potrzeb i czasu, jaki chcemy spędzić w kuchni.


Wzór odpowiedni dla Twojej kuchni


Ważnym elementem wyposażenia okapów jest również ich oświetlenie i powiązane z nim funkcje. Regulacja jego natężenia (Dimm), a także tzw. softLight, dzięki któremu oświetlenie jest stopniowo włączane i wyłączane, pozwala uzyskać efekt niezwykle delikatnego i zarazem intensywnego światła. Inspirujące jest także biało-niebieskie podświetlenie okapu, które idealnie dopełnia design urządzenia. Okap LC98KA570, dzięki niebanalnej formie, podkreślonej klasyczną szklaną czernią, poza funkcją użytkową, staje się również pożądaną dekoracją wnętrza każdej kuchni.

 

Okap LC98KA570Okap Siemens LC98KA570
Kominowy
Sterowanie elektroniczne touchControl                                                 
softLight
funkcja Dimm
technologia szczelinowa
szer. 90 cmZobacz również

Gotowanie bez ograniczeń: płyta flexInduction marki Siemens

Gotowanie bez ograniczeń: płyta flexInduction...

Prawdziwa sztuka gotowania zaczyna się w domu. Wychodząc naprzeciw współczesnemu trybowi życia...

PROMOCJA SIEMENS - Odbierz premię za zakup suszarki do ubrań Siemens!

PROMOCJA SIEMENS - Odbierz premię za zakup...

Kup suszarkę Siemens i odbierz premię do 500 zł. Promocja trwa od 02.09.2019 r. do 15.12.2019 r....