Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SIEMENS / Pierwszy piekarnik, który pokochają także...

Pierwszy piekarnik, który pokochają także mężczyźni

Ulubione0

Rekordowe przyspieszenie pieczenia, inteligentne czujniki kontrolujące stopień przygotowania dania, interaktywny wyświetlacz i wysublimowany design jak cała seria urządzeń kuchennych do zabudowy iQ700. Marka Siemens prezentuje piekarnik z funkcją mikrofali i sensorami – dla tych, którzy cenią w życiu każdą minutę.

Siemens

Każdy dzień rozpoczynasz z najlepszymi intencjami: rano zjesz pożywne śniadanie i przejrzysz prasę lub portale, potem z energią i zapałem ruszysz do pracy. W planie masz jeszcze zdrowy i smaczny obiad, trening, zakupy oraz spotkanie z przyjaciółmi. Wszystko w biegu, bo Twój idealny dzień musi przecież skończyć się lekką kolacją i może jeszcze kino lub przynajmniej lektura do poduszki – z najnowszej listy bestsellerów. „W świecie marki Siemens innowacyjne technologie pomagają w przygotowaniu zdrowych i smacznych posiłków – z przyspieszeniem supersamochodu. Dzięki piekarnikowi Siemens iQ700 z funkcją mikrofali gotowanie może zająć o połowę mniej czasu niż do tej pory" – podkreśla Gerhard Nüssler, główny projektant marki Siemens.

 

Czas zaoszczędzony, to czas zyskany
W piekarniku do zabudowy z serii Siemens iQ700 ze zintegrowaną kuchenką mikrofalową można piec, gotować i grillować, a także ekspresowo podgrzewać potrawy. Konwencjonalne grzanie w połączeniu z mikrofalą przyspiesza przygotowanie posiłków – z zachowaniem najlepszego smaku dań. Maksymalną wygodę gotowania piekarnik zawdzięcza przełomowej funkcji varioSpeed. Dzięki niej możesz zaoszczędzić do 50% czasu, a zyskane minuty i godziny poświęcić na rzeczy zasługujące na najwyższą uwagę. Ekspresowe pieczenie i grillowanie jest efektem połączenia w jednym, wielofunkcyjnym urządzeniu 15 rodzajów grzania – w tym termoobieg 4D, ogrzewanie górne i dolne, grill z obiegiem powietrza i grill o dużej lub małej powierzchni, coolStart, grzanie intensywne, pieczenie w niskiej temperaturze – z dodatkowymi sposobami grzania mikrofalą.

 

iSensoric jak sonda Curiosity
Usiądź wygodnie, zajmij się gośćmi, sprawdź skrzynkę e-mail lub po prostu delektuj zapachem z kuchni, bo technologia iSensoric, zastosowana w piekarniku z mikrofalą z serii Siemens iQ700 zajmie się przygotowaniem potraw za Ciebie. Wystarczy wybrać odpowiedni program i parametry, a specjalne czujniki będą kontrolować jego przebieg i korygować w razie konieczności temperaturę i czas całego cyklu, dając gwarancję idealnego rezultatu. Inteligentna termosondaPlus w piekarniku do zabudowy z mikrofalą iQ700 kontroluje pieczenie lub grillowanie potraw mięsnych, drobiowych i rybnych. Określa ona stopień gotowości potraw w oparciu o trzy punkty pomiaru – dzięki nim potrawę wyjmiesz z piekarnika w idealnym momencie: gdy jest już soczysta i gotowa do podania.

 

Gwarantowany sukces kulinarny
Gdy jesteś w biegu, a w głowie masz 1000 pomysłów i marzeń, do gotowania lub pieczenia potrzebna Ci jest tylko intuicja... urządzenia. Piekarnik z funkcją mikrofali Siemens iQ700 został wyposażony w interaktywny, kolorowy wyświetlacz TFT Touchdisplay, gwarantujący obrazy o najwyższej jakości i pełną czytelność wyświetlanego tekstu pod każdym kątem. Dzięki intuicyjnemu menu i przyjaznej konfiguracji oraz prostej w obsłudze nawigacji dotykowej, gotowanie i pieczenie jest łatwe jak nigdy dotąd. Prostotę obsługi i gwarancję najlepszego efektu kulinarnego zwiększa dodatkowo system cookControl Plus, wspomagający wybór potrawy. Wszystko co musisz zrobić, to kliknąć odpowiednie danie i wprowadzić wagę potrawy. Piekarnik z mikrofalą zajmie się cała resztą.

 

Inteligentne czyszczenie
Piekarniki do zabudowy z mikrofalą Siemens iQ700 dbają o czystość za Ciebie – i robią to już od chwili rozpoczęcia pieczenia czy grillowania. Specjalna powłoka czyszcząca ecoClean wykorzystuje nanotechnologię, by niszczyć zabrudzenia i minimalizować niepożądane zapachy. Stworzona została z drobinek ceramicznych, które działają jak bibułka, chłonąc tłuszcz i pozostałości pieczenia.

 

Design, którym warto się chwalić
Nie od dziś wiadomo, że kuchnia to nie tylko część domu przeznaczona na przyrządzanie posiłków, ale także miejsce, w którym spędzamy czas z rodziną, a nawet – prędzej czy później trafią tu goście, których zaprosiliśmy na przyjęcie. Dlatego urządzenia do zabudowy Siemens z serii iQ700 – od linii piekarników o różnych funkcjach, przez ekspresy do kawy, szuflady grzewcze, po zmywarki i okapy – cechuje minimalistyczne i ponadczasowe wzornictwo, które doskonale odnajdzie się w każdym stylu aranżacji kuchni. „Co więcej, sprzęty wchodzące w skład serii iQ700 posiadają identyczny panel ze stali nierdzewnej, który zawsze ma tę samą wysokość. Dzięki temu wszystkie urządzenia z tej serii, bez wyjątku – 45 czy 60-centymetrowe – można połączyć w dowolny sposób, bez potrzeby montażu dodatkowych elementów" – dodaje Gerhard Nüssler, główny projektant marki Siemens.

 

Siemens iQ700

 

Więcej informacji na: www.siemens-home.pl

 

Siemens to marka wyróżniająca się doskonałością, innowacyjnością i niepowtarzalnym wzornictwem, kojarząca się z takimi cechami jak: kreatywność, perfekcja i precyzja. Dzięki nowoczesnej technologii AGD marki Siemens należy do najbardziej energooszczędnych w branży na świecie.

Zobacz również

Jak świat kawy łączy się ze światem motoryzacji

Jak świat kawy łączy się ze światem...

Najszybsza filiżanka kawy na świecie W zrobieniu dobrego espresso pomaga za¬sada 4M: 1. Miscela...

Inteligentna płyta indukcyjna freeInduction

Inteligentna płyta indukcyjna freeInduction

Płyta Siemens freeInduction EH801KU11E rewolucją na rynku płyt indukcyjnych. Wprowadzając...