Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SIEMENS / Siemens sLine

Siemens sLine

Ulubione0

Odznaczająca się innowacyjnością i pięknym wzornictwem seria urządzeń do zabudowy sLine, powstała z myślą o koneserach i pasjonatach technologii.  Siemens sLine  to sprzęt AGD spełniający oczekiwania najbardziej wymagających miłośników sztuki kulinarnej.

Siemens

Piękno nowatorskiej technologii
W ofercie sLine, dostępnej w studiach kuchennych, znajduje się pełna gama urządzeń, w które powinna być wyposażona kuchnia XXI w. Obok piekarników tradycyjnych i kompaktowych, występują także m.in. płyty indukcyjne, okapy, czy zmywarki. Linię wyróżnia szereg detali zarezerwowanych wyłącznie dla niej. Sprzęt gospodarstwa domowego wykończony pięknymi uchwytami z masywnej stali szlachetnej i eleganckim napisem „sLine", staje się jeszcze bardziej ekskluzywny i wyjątkowy. Siemens sLine to przede wszystkim niepowtarzalny styl i perfekcyjna forma, dająca wiele możliwości aranżacyjnych.

 

Technologia, którą docenisz
Każde z urządzeń, należących do sLine, wyposażone jest w rozwiązania technologiczne, istotnie wpływające na komfort ich obsługi. Futurystyczna płyta bezstrefowa freeInduction wprowadza nieograniczoną wolność gotowania, podkreśloną sterowaniem panelem dotykowym TFT.

Indukcję doskonale uzupełniają piekarniki z termosondą i potrójnymi prowadnicami teleskopowymi, gwarantującymi absolutną stabilność i komfort przy wysuwaniu potrawy podczas pieczenia. Innowacje nie ominęły także chłodziarko-zamrażarek. W specjalnej strefie vitaFresh o temp. zbliżonej do 0°C, produkty spożywcze utrzymują świeżość nawet do 3 razy dłużej, zaś dzięki pojemnikowi dividerBox o wiele łatwiej jest utrzymać wnętrze chłodziarki w porządku. Funkcja timeLight wraz z szufladą vario3 Plus, to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia zmywarek. Wyświetlany na podłodze czas cyklu i status zmywania zaznacza obecność futurystycznych rozwiązań marki Siemens.

 

Zobacz również

Inteligentna płyta indukcyjna freeInduction

Inteligentna płyta indukcyjna freeInduction

Płyta Siemens freeInduction EH801KU11E rewolucją na rynku płyt indukcyjnych. Wprowadzając...

Siemens po raz drugi z Gault&Millau Polska

Siemens po raz drugi z Gault&Millau Polska

Tegoroczna odsłona regionalnych spotkań z najlepszymi szefami kuchni odbędzie się w czte-rech...