Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / SIEMENS / Szuflada grzewcza – element innowacyjnej kuchni

Szuflada grzewcza – element innowacyjnej kuchni

Ulubione0

Jedno urządzenie pozwala na przygotowanie ciasta prawdziwej włoskiej pizzy, podaniu pysznie pachnącego ciepłego pieczywa czy rozwinięciu głębi smaku każdej kawy. Ma tylko 14 cm wysokości i zmieści się w kompletnej zabudowie kuchennej. Marka Siemens przedstawia szufladę grzewczą – niezbędną pomoc w nowoczesnej kuchni.

Siemens

Technologia kulinarnych możliwości
Prawdziwa włoska pizza zaczyna się od ciasta, o którym mawia się, że nie lubi pośpiechu, a od amatora sztuki kulinarnej wymaga cierpliwości. Ważne są nie tylko drożdże, ale także odpowiednia temperatura wyrastania ciasta, którą zapewnić może szuflada grzewcza, stanowiąca innowacyjny element zabudowy kuchennej. Ponadto, urządzenie to świetnie poradzi sobie również z utrzymywaniem ciepła potraw, dzięki czemu możliwe stanie się m.in. podanie gościom ciepłego i pachnącego pieczywa czy naturalnie podgrzanej szarlotki.

 

Dlaczego powinniśmy podgrzewać filiżanki?
Sekretem idealnego smaku kawy z małych lokalnych kawiarni jest podgrzanie filiżanki do temperatury podobnej zaparzaniu. Ogrzana filiżanka dłużej utrzymuje odpowiednie ciepło, tym samym kawa rozwija głębię swojego smaku. Dzięki szufladzie grzewczej, pozwalającej podgrzewać także naczynia, przygotowanie kawy zachowującej właściwości i najlepsze walory smakowe, możliwe stanie się również w domu.

 

Aranżacja ponadczasowa
Wzornictwo sprzętu gospodarstwa domowego najczęściej odpowiada stylistyce podporządkowanej danemu okresowi. Istnieje jednak aspekt, którego poszukiwano zawsze – niezależnie od barw, wykończeń i kształtów podążano za nowoczesnością rozwiązań technologicznych. Nowe spojrzenie na innowacje i technologie proponuje marka Siemens. W ramach serii sprzętów do zabudowy iQ700 prezentuje szufladę grzewczą, która odpowiada nie tylko wymogom współczesnego design'u, lecz także ułatwia podstawowe prace w kuchni. Jej minimalistyczna forma pozwala na modułową zabudowę zarówno samodzielnie, jak i bezpośrednio pod innym sprzętem z zachowaniem spójności linii projektu. Dzięki systemowi otwierania push&pull front szuflady pozostaje całkowicie jednolity, a ponadczasowe kolory: czerń oraz biel umożliwią dowolny dobór aranżacji nowoczesnej kuchni.

 

Szuflada grzewcza Siemens iQ700
BI630CNW1 (białe szkło)
BI630CNS1 (czarne szkło)

 

  • 4 zakresy temperatur: od 40 do 80°C
  • dojrzewanie ciasta drożdżowego
  • rozmrażanie potraw
  • utrzymywanie w cieple
  • podgrzewanie naczyń
  • wymiary w mm (WxSxG): 140 x 595 x 548

 

Więcej informacji o produktach i marce Siemens na stronie: www.siemens-home.pl

Zobacz również

Jak świat kawy łączy się ze światem motoryzacji

Jak świat kawy łączy się ze światem...

Najszybsza filiżanka kawy na świecie W zrobieniu dobrego espresso pomaga za¬sada 4M: 1. Miscela...

Wentylacyjna rewolucja

Wentylacyjna rewolucja

Czas nieograniczonych możliwości Opracowany przez niemieckich inżynierów marki Siemens system...