Zarządzaj domem z nowym iPhonem! Zgarniaj nagrody od marki Siemens
Zarządzaj domem z nowym iPhonem! Zgarniaj nagrody od marki Siemens
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna SIEMENS Zarządzaj domem z nowym iPhonem! Zgarniaj nagrody...

SIEMENS


Zarządzaj domem z nowym iPhonem! Zgarniaj nagrody od marki Siemens

Ruszyła kolejna edycja „Loterii Home Connect”. Tym razem do wygrania iPhone’y, zestawy kina domowego i słuchawki AirPods Apple III.

Jedna aplikacja, by zarządzać wszystkimi domowymi sprzętami? Tak właśnie działa Siemens Home Connect. Ale teraz, kupując urządzenia z linii Home Connect, możesz zyskać znacznie więcej.

Ruszyła już promocja, w której co kwartał możesz wygrać iPhone 12, jeden z trzech zestawów kina domowego Yamaha oraz jedną z piętnastu par słuchawek Apple AirPods III.

 

Zasady „Loterii Home Connect”

Są wyjątkowo proste. Do końca 2022r. kupujesz urządzenia Siemens z serii Home Connect, pobierasz aplikację, w której rejestrujesz się i swoje sprzęty, wypełniasz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://www.home-connect.com/pl/pl  i bierzesz udział w najbliższym losowaniu. Każdy zarejestrowany sprzęt to jeden los w loterii.

Szczegółowy regulamin znajdziesz tutaj

https://sklep.maxkuchnie.pl/promocje-max-kuchnie/loteria-home-connect

 

Siemens Home Connect

Sprzętami Siemens Home Connect możesz zarządzać zdalnie, również gdy znajdujesz się poza domem. Dodatkowo aplikacja dostarcza Ci chociażby przepisy wraz z gotowymi ustawieniami piekarnika, daje możliwość stworzenia listy kaw coffeePlaylist, które w określonej kolejności ekspres wykona dla Twoich gości czy podpowiada, jaki program prania lub zmywania będzie najlepszy dla danego wsadu. Z większością urządzeń zdalnie mogą połączyć się również serwisanci Siemens, by zdiagnozować problem i pomóc w jego rozwiązaniu.