Zmywarka Siemens ze zwrotem pieniędzy!
Zmywarka Siemens ze zwrotem pieniędzy!
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna SIEMENS Zmywaj i zyskuj pieniądze! Do 750 zł premii za...

SIEMENS


Zmywaj i zyskuj pieniądze! Do 750 zł premii za zakup zmywarki Siemens!

Jeśli szukasz niezawodnej zmywarki, wybierz jeden z produktów marki Siemens. Zadba o Twoje naczynia i umożliwi zdalną obsługę poprzez aplikację Home Connect. Teraz wszystkie dostępne na rynku modele zmywarek tej marki są objęte cashbackiem nawet do 750 zł.

Nowoczesne zmywarki Siemens pracują za Ciebie

Szukasz dobrego AGD do kuchni? Postaw na solidną markę, która korzysta z nowoczesnej technologii. Zmywarki Siemens oferują wiele miejsca na naczynia, udoskonalony system koszy vario, szuflady na sztućce oraz programy odpowiednie dla każdego. M.in. znajdziesz w ich ustawieniach szybki program varioSpeed Plus albo energooszczędny Eco 50°C oraz opcję Favourite, pod którą zapiszesz ulubiony program zmywania.

Zdalne sterowanie zmywarką umożliwia aplikacja Home Connect. Nie tylko sprawdzisz na niej postęp programu, lecz także włączysz urządzenie. Możesz to zrobić, nawet będąc poza domem!

 

Zyskaj do 750 zł zwrotu za zakup zmywarki

Jak skorzystać z promocji? Kup jedną ze zmywarek Siemens dostępnych na rynku. Zachowaj paragon i zarejestruj jego skan razem ze zdjęciem tabliczki znamionowej na stronie https://www.siemens-home.bshgroup.com/pl/. Dodaj również opinię na temat swojego nowego urządzenia.

Promocja trwa od 15 listopada, a zakończy się 15 stycznia w 2023 roku. Na rejestrację zgłoszenia masz 30 dni od transakcji. Dlatego formularz będzie aktywny do 14 lutego 2023 r.

Premia za zakup zmywarki Siemens trafi na podane przez Ciebie konto. Wysokość cashbacku zależy od kosztu urządzenia. Pełny regulamin akcji przeczytasz TUTAJ.