Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / VELGE / Co nas inspiruje?

Co nas inspiruje?

Ulubione0

Produkty Velge to okapy najwyższej jakości.Inspiracją do powstania okapów o tak wyjątkowym designie była przyroda i specyfika norweskiej krainy.

VELGE

Pragnienie doświadczenia na własnej skórze czegoś niezwykłego i nowego, skłania w kierunku poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Velge już na starcie wyklucza wszystko co zwyczajne, stereotypowe, stawia na indywidualizm. Nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji technologicznych i estetycznych.

 

Kreuje świadomość potrzeb w zakresie wyposażenia, jednocześnie  motywując do poszukiwania rozwiązań, które wzbogaciłyby codzienność o całkowicie nową jakość. Unikatowość Velge jest minimalistyczna. Prostota linii podąża surowym szlakiem wytyczonym przez piękno i autentyczność norweskiego krajobrazu.

 

Velge to sugestia, nieodparte pragnienie by poszukiwać niecodziennych rozwiązań, by stale sięgać dalej i chłonąć żywe inspiracje a jednocześnie korzystać w pewnych elementach procesu twórczego z rozwiązań, które spełnią nasze potrzeby i oczekiwania.

 

Velge to nowy wymiar wzoru na środowisko kuchni. Nowe spojrzenie na urządzenia jak również elementy wyposażenia kompleksowej zabudowy. Nasze wzory to odzwierciedlenie wysokiej klasy wzornictwa a zarazem normy funkcjonalne zawarte w rzeźbie każdego produktu.

Zobacz również

INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

Nowe, lepsze funkcje to więcej możliwości. Innowacyjne sprzęty i urządzenia AGD są teraz...

Biel w roli głównej – design godny nowoczesnego wnętrza

Biel w roli głównej – design godny...

Biała barwa jest niezwykła, szczególnie pożądana we wnętrzach. Powiększa je optycznie, dodaje...