Co nas inspiruje? - Max Kuchnie
Co nas inspiruje? - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna VELGE Co nas inspiruje?

VELGE


Co nas inspiruje?

Produkty Velge to okapy najwyższej jakości.Inspiracją do powstania okapów o tak wyjątkowym designie była przyroda i specyfika norweskiej krainy.

Pragnienie doświadczenia na własnej skórze czegoś niezwykłego i nowego, skłania w kierunku poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Velge już na starcie wyklucza wszystko co zwyczajne, stereotypowe, stawia na indywidualizm. Nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji technologicznych i estetycznych.

 

Kreuje świadomość potrzeb w zakresie wyposażenia, jednocześnie  motywując do poszukiwania rozwiązań, które wzbogaciłyby codzienność o całkowicie nową jakość. Unikatowość Velge jest minimalistyczna. Prostota linii podąża surowym szlakiem wytyczonym przez piękno i autentyczność norweskiego krajobrazu.

 

Velge to sugestia, nieodparte pragnienie by poszukiwać niecodziennych rozwiązań, by stale sięgać dalej i chłonąć żywe inspiracje a jednocześnie korzystać w pewnych elementach procesu twórczego z rozwiązań, które spełnią nasze potrzeby i oczekiwania.

 

Velge to nowy wymiar wzoru na środowisko kuchni. Nowe spojrzenie na urządzenia jak również elementy wyposażenia kompleksowej zabudowy. Nasze wzory to odzwierciedlenie wysokiej klasy wzornictwa a zarazem normy funkcjonalne zawarte w rzeźbie każdego produktu.

 

Więcej informacji o produktach i marce Velge znajduje się na stronie www.velgehome.com