KUCHNIA BEZ ZBĘDNYCH ELEMENTÓW - Max Kuchnie
KUCHNIA BEZ ZBĘDNYCH ELEMENTÓW - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci AGD VELGE KUCHNIA BEZ ZBĘDNYCH ELEMENTÓW
VELGE

KUCHNIA BEZ ZBĘDNYCH ELEMENTÓW

Obecny trend dominujący w aranżacji pomieszczeń domowego zacisza opiera się w głównej mierze na swego rodzaju minimalizmie. Skromność, ale w wyszukanym stylu pozwala na stworzenie wnętrz prostych, lecz nie ubogich pod względem designu.

Jeżeli chodzi o wystrój kuchni nadrzędną kwestią jest innowacyjność i postawienie na to co konkretne i niezbędne. Te cztery kąty, powinny być funkcjonalne, praktyczne i estetyczne. Najważniejsze jest aby w satysfakcjonujący dla użytkownika sposób móc urządzić pomieszczenie kuchenne, zgodnie z naszym gustem a przy tym żeby było użyteczne na co dzień. W ten sposób zyskamy ład, brak nieeleganckiego zagracenia, jakie bardzo często towarzyszy małym obiektom kuchennym przez domowników upiększanym na siłę. To czysta harmonia w nowatorskiej i niebanalnej formule oraz spójna i dobrze zgrana wizualnie całość.

Kuchnia to centrum każdego domu, czy mieszkania. Powinna być tak urządzona, aby oddawała charakter całego mieszkania, a co za tym idzie również i nasz. W związku z tym, można zrezygnować ze zbędnych dodatków, bez których spokojnie moglibyśmy się obejść i które nie są tak bardzo istotne. Postawmy na takie części wyposażenia kuchennego, które rzeczywiście są ważne i potrzebne, pamiętając także o tym, że kierowanie się wyłącznie funkcjonalnością podczas urządzania kuchni to przeszłość. Teraz równie ważne są kwestie praktyczne, jak i wizualne. Kuchnia nowoczesna to taka, która pasuje do domowników oraz panujących wśród nich zwyczajów i nawyków. Tym samym śmiało można rzec, iż jest to wnętrze indywidualnie urządzane, ale nie pomijane, jeżeli chodzi o aspekt dekoracyjności. Jeżeli mówimy o kuchni, to nie możemy zapomnieć o urządzeniach AGD, a przede wszystkim o okapach kuchennych, które są urządzeniami niezbędnymi i znajdują się w wyposażeniu współczesnej kuchni. Nowoczesne okapy wyróżniają się doskonałą wydajnością i cichą pracą, jak również nadzwyczajną i niepowtarzalną stylistyką. Takie są okapy marki Velge, które łączą w sobie niebanalny design oraz wysoką technologię. Świadczy o tym zastosowanie najlepszych rozwiązań technicznych i najwyższej jakości materiałów, z których są produkowane. Ich oryginalność sprawia, że szkło z jakiego są wykonane zachwyca swoim blaskiem i coraz częściej jest stosowane przy nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń kuchennych.

Marka Velge stawia na indywidualizm. Niezmiennie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji technologicznych i estetycznych. Kreuje świadomość potrzeb w zakresie wyposażenia, równocześnie inspirując do odkrywania rozwiązań, które wzbogacają życie o zupełnie nowy wymiar. O doskonałości urządzeń stanowi wysokiej klasy design. Velge zapewnia wygodę życia oraz poczucie komfortu i oryginalności. Velge to przykład północnego ducha projektowania popartego wiedzą i doświadczeniem. Prostota form intryguje i jednocześnie przekracza granice uniwersalnych standardów. Zrównoważony minimalizm kształtów kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie.

Więcej informacji o produktach i marce Velge znajduje się na stronie www.velgehome.com