Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / VELGE / NORWESKI DESIGN

NORWESKI DESIGN

Ulubione0

Szlak Velge prowadzi ku północy i odkrywa autentycznego ducha Norwegii. Z jej źródeł czerpiemy inspiracje. Interesują nas ludzie, ich rozmowy, opinie, sytuacje z jakimi się spotykają, ich potrzeby i marzenia.

VELGE

Linia Velge oparta jest o charakterystyczną surową formę. Oddaje aurę północnych szlaków, wnosi do naszego otoczenia naturę zapisaną w norweskim duchu.

Równowaga, która definiuje Norwegię pozostaje niedoścignionym wzorem, a pojęcie złotego środka zamyka się tutaj w ogólnym poczuciu możliwości, jakie daje człowiekowi naturalny krajobraz oraz wiedza. Onieśmielające, poniekąd dziewicze tereny, swój urok zawdzięczają szacunkowi, jakim darzą je mieszkańcy. Ludzie żyją tutaj jakby obok, płynnie wtapiając się w naturalny krajobraz, respektując reguły klimatu, który nie rzadko nie rozpieszcza.

Często słyszymy, że granic nie należy przekraczać, ale czy podążanie utartymi szlakami może być wystarczające, kiedy oczekuje się czegoś więcej? Ramy określające to, co bezpieczne i sprawdzone z założenia są dość oczywistym półśrodkiem – co prawda rozsądnym, ale przecież w życiu nie chodzi tylko o rozsądek. Niemożliwa do odparcia pokusa wypróbowania czegoś nowego, jest jak samonapędzający się mechanizm.

Na co dzień dokonując wyborów tworzysz unikalne przestrzenie. Odkrywasz nowe źródła pomysłów, stajesz się projektantem własnego otoczenia. Zainspiruj się północnym szlakiem Velge i stwórz swój nowy wymiar przestrzeni.

Velge to przykład północnego ducha projektowania popartego wiedzą i doświadczeniem. Prostota form intryguje i jednocześnie przekracza granice uniwersalnych standardów, nie pozwala przejść obojętnie. Zrównoważony minimalizm kształtów kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie. Przeprowadzone próby i testy na poszczególnych produktach wchodzących w skład serii są gwarancją najwyższej jakości.

Velge otwiera nowy rozdział w historii produktów z klasą dedykowanych wymagającemu odbiorcy. Jeżeli mówimy o pięknie to tylko w minimalistycznym wydaniu. Znakiem rozpoznawczym jest najwyższa jakość materiałów. To, co najważniejsze, jest niewidoczne dla oczu. Bezkompromisowy stosunek jakości do funkcji dyktują innowacyjne rozwiązania technologiczne podparte mozolnym procesem projektowania.

Velge już na starcie wyklucza wszystko co zwyczajne, stereotypowe, stawia na indywidualizm. Nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji technologicznych i estetycznych. Kreuje świadomość potrzeb w zakresie wyposażenia, jednocześnie motywując do poszukiwania rozwiązań, które wzbogaciłyby codzienność o całkowicie nową jakość. Unikatowość Velge jest minimalistyczna. W tej materii mniej znaczy więcej, a gwarancję doskonałości stanowi najwyższej klasy wzornictwo. Prostota linii podąża surowym szlakiem wytyczonym przez piękno i autentyczność norweskiego krajobrazu.

Okapy Velge zostały zaprojektowane w pełni szacunku do otaczającego ich klimatu. Zestawiono w nich z jednej strony harmonię kształtu, nieprzesadny minimalizm i przemyślany design, z drugiej jakość i funkcjonalność. Walory użytkowe na równi z tymi estetycznymi wprawiają w zachwyt.

Velge wspiera twórcze myślenie, ludzi którzy potrafią tworzyć nowe trendy, których praca wyznacza horyzonty dla poszukujących inspiracji.

Velge znaczy wybór. Funkcjonalność i niezawodność naszych produktów została potwierdzona pięcioletnim pakietem gwarancyjnym.

Więcej informacji o produktach i marce Velge na stronie: www.velgehome.com

Zobacz również

Kuchnia Velge w stylu Glamour

Kuchnia Velge w stylu Glamour

Styl glamour – nie lada wyzwanie Urządzanie kuchni to duże wyzwanie, a co dopiero stworzenie...

Odkryj drogę na północ.

Odkryj drogę na północ.

Perspektywa doskonałości nie ma granic, poza jedną, zamykającą się w pojęciu harmonii....