Nowoczesna kuchnia i funkcjonalne rozwiązania - Max Kuchnie
Nowoczesna kuchnia i funkcjonalne rozwiązania - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna VELGE Nowoczesna kuchnia i funkcjonalne rozwiązania

VELGE


Nowoczesna kuchnia i funkcjonalne rozwiązania

Chcąc osiągnąć efekt ergonomicznej i funkcjonalnej kuchni stajemy przed sporym wyzwaniem. Przy urządzaniu bądź podczas remontu kuchni w mieszkaniu lub w domu należy wziąć pod uwagę ilość miejsca jaką mamy w pomieszczeniu, a przede wszystkim powinniśmy się kierować tym, w jakim stylu czujemy się najlepiej i dobrać taką aranżację, która będzie współgrać z pozostałą częścią domu. Być może pozostałe pomieszczenia w budynku okażą się inspiracją dla nowego wystroju w naszej kuchni.

Zadbaj o swoją przestrzeń

Oczywiste jest to, że przestrzeń w kuchni jest bardzo istotna. Ta cecha nie zawsze uzależniona jest od metrażu wnętrza, ponieważ istotną rolę odgrywa dobre rozplanowanie pomieszczenia, na które ma wpływ wybór odpowiednich mebli, sprzętów AGD, a nawet kolor ścian.


Zwróć uwagę na odległość oraz lokalizację

Na ergonomię naszej kuchni składa się nie tylko lokalizacja poszczególnych sprzętów AGD, ale również odległości pomiędzy nimi. Jeśli będą one optymalne, to z pewnością wpłyną na większy komfort pracy oraz zapewnią lepsze wykorzystanie przestrzeni. „Na rynku" branżowym, krąży kilka złotych środków i zasad, których warto się trzymać. Kierują się nimi dekoratorzy wnętrz oraz projektanci.

 

Sztuka łączenia funkcjonalności z estetyką

Z pewnością niezbędnym sprzętem kuchennym jest okap. Okapy zdecydowanie mają bardzo funkcjonalne zastosowanie, a dodatkowo producenci sprzętów AGD wdrażają innowacyjne pomysły, a co za tym idzie stawiają na coraz to nowsze technologie. W dzisiejszych czasach jeśli mówimy o sprzętach AGD zazwyczaj zwracamy uwagę na praktyczność sprzętów kuchennych, ale również skupiamy się na walorach estetycznych naszego urządzenia. Mamy do wyboru różnorodne kolory oraz wykończenia.

Marka Velge w swojej ofercie produktowej uwzględnia okapy, które doskonale będą pasować do kuchni nie tylko w nowoczesnym stylu. To urządzenia, których fronty wykonane są z białego jak i czarnego szkła. Ich powierzchnia jest gładka, co sprawia, że bardzo dobrze się prezentują i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Okap kominowy VCCH 6501.1 W jest wielokrotnie głównym elementem dekoracyjnym nie tylko w minimalistycznych kuchniach. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Ponadto urządzenie jest wyposażone w oświetlenie LED. Oprócz swojego niepowtarzalnego wyglądu sprzęt wyposażony został w sterowanie dotykowe, co sprawia, że jesteśmy w stanie zadbać o swój komfort na najwyższym poziomie. Ich forma i design nadają kuchni nowoczesnego wymiaru. Jednak wszystko zależy od naszych upodobań oraz gustu. Poprzez swoją niecodzienną formę przykuwa uwagę i nadaje oryginalny oraz wyjątkowy wygląd w kuchni.

Więcej informacji o produktach i marce Velge znajduje się na stronie www.velgehome.com