Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / VELGE / Odkryj drogę na północ.

Odkryj drogę na północ.

Ulubione0

Szlak Velge prowadzi ku północy i odkrywa autentycznego ducha Norwegii. Z jej źródeł czerpiemy inspiracje. interesują nas ludzie, ich rozmowy, opinie, sytuacje z jakimi sie spotykają, ich potrzeby i marzenia. Linia Velge oparta jest o charakterystyczną surową formę. Oddaje aurę północnych szlaków, wnosi do naszego otoczenia nature zapisaną w norweskim klimacie.

VELGE

Perspektywa doskonałości nie ma granic, poza jedną, zamykającą się w pojęciu harmonii. Równowaga, która definiuje Norwegię pozostaje niedoścignionym wzorem, a pojęcie złotego środka zamyka się tutaj w ogólnym poczuciu możliwości, jakie daje człowiekowi naturalny krajobraz oraz wiedza. Onieśmielające, poniekąd dziewicze tereny, swój urok zawdzięczają szacunkowi, jakim darzą je mieszkańcy. Ludzie żyją tutaj jakby obok, płynnie wtapiając się w naturalny krajobraz, respektując reguły klimatu, który nie rzadko nie rozpieszcza, wręcz przeciwnie wystawia na próbę charakteru, wyczucia smaku i jakości.

 

Pragnienie doświadczenia na własnej skórze czegoś niezwykłego i nowego, skłania w kierunku poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Velge już na starcie wyklucza wszystko co zwyczajne, stereotypowe, stawia na indywidualizm. Nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji technologicznych i estetycznych. Kreuje świadomość potrzeb w zakresie wyposażenia, jednocześnie motywując do poszukiwania rozwiązań, które wzbogaciłyby codzienność o całkowicie nową jakość. Unikatowość Velge jest minimalistyczna. W tej materii mniej znaczy więcej, a gwarancję doskonałości stanowi najwyższej klasy wzornictwo. Prostota linii podąża surowym szlakiem wytyczonym przez piękno i autentyczność norweskiego krajobrazu.

 

Często słyszymy, że granic nie należy przekraczać, ale czy podążanie utartymi szlakami może być wystarczające, kiedy oczekuje się czegoś więcej? Ramy określające to, co bezpieczne i sprawdzone z założenia są dość oczywistym półśrodkiem – co prawda rozsądnym, ale przecież w życiu nie chodzi tylko o rozsądek. Niemożliwa do odparcia pokusa wypróbowania czegoś nowego, jest jak samonapędzający się mechanizm. Jesteś architektem własnej przestrzeni, to tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądała...

Zobacz również

Velge w Twojej przestrzeni.

Velge w Twojej przestrzeni.

Velge to sugestia, nieodparte pragnienie by poszukiwać niecodziennych rozwiązań, by stale...

Biel w roli głównej – design godny nowoczesnego wnętrza

Biel w roli głównej – design godny...

Biała barwa jest niezwykła, szczególnie pożądana we wnętrzach. Powiększa je optycznie, dodaje...