Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / VELGE / Odkryj drogę na północ.

Odkryj drogę na północ.

Ulubione0

Szlak Velge prowadzi ku północy i odkrywa autentycznego ducha Norwegii. Z jej źródeł czerpiemy inspiracje. interesują nas ludzie, ich rozmowy, opinie, sytuacje z jakimi sie spotykają, ich potrzeby i marzenia. Linia Velge oparta jest o charakterystyczną surową formę. Oddaje aurę północnych szlaków, wnosi do naszego otoczenia nature zapisaną w norweskim klimacie.

VELGE

Perspektywa doskonałości nie ma granic, poza jedną, zamykającą się w pojęciu harmonii. Równowaga, która definiuje Norwegię pozostaje niedoścignionym wzorem, a pojęcie złotego środka zamyka się tutaj w ogólnym poczuciu możliwości, jakie daje człowiekowi naturalny krajobraz oraz wiedza. Onieśmielające, poniekąd dziewicze tereny, swój urok zawdzięczają szacunkowi, jakim darzą je mieszkańcy. Ludzie żyją tutaj jakby obok, płynnie wtapiając się w naturalny krajobraz, respektując reguły klimatu, który nie rzadko nie rozpieszcza, wręcz przeciwnie wystawia na próbę charakteru, wyczucia smaku i jakości.

 

Pragnienie doświadczenia na własnej skórze czegoś niezwykłego i nowego, skłania w kierunku poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Velge już na starcie wyklucza wszystko co zwyczajne, stereotypowe, stawia na indywidualizm. Nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji technologicznych i estetycznych. Kreuje świadomość potrzeb w zakresie wyposażenia, jednocześnie motywując do poszukiwania rozwiązań, które wzbogaciłyby codzienność o całkowicie nową jakość. Unikatowość Velge jest minimalistyczna. W tej materii mniej znaczy więcej, a gwarancję doskonałości stanowi najwyższej klasy wzornictwo. Prostota linii podąża surowym szlakiem wytyczonym przez piękno i autentyczność norweskiego krajobrazu.

 

Często słyszymy, że granic nie należy przekraczać, ale czy podążanie utartymi szlakami może być wystarczające, kiedy oczekuje się czegoś więcej? Ramy określające to, co bezpieczne i sprawdzone z założenia są dość oczywistym półśrodkiem – co prawda rozsądnym, ale przecież w życiu nie chodzi tylko o rozsądek. Niemożliwa do odparcia pokusa wypróbowania czegoś nowego, jest jak samonapędzający się mechanizm. Jesteś architektem własnej przestrzeni, to tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądała...

Zobacz również

Zainspiruj się północnym szlakiem Velge i stwórz nowy wymiar kuchni.

Zainspiruj się północnym szlakiem Velge i...

Okapy Velge zostały zaprojektowane z myślą o wymagającym odbiorcy. Zestawiono w nich z jednej...

Unikatowy design i zaawansowana technologia wyznacznikiem nowoczesnej kuchni

Unikatowy design i zaawansowana technologia...

Okapy marki VELGE to nie tylko eleganckie i nowoczesne wzornictwo ale i bardzo dobre parametry...