Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / VELGE / PIĘKNO W NOWOCZESNYM I MINIMALISTYCZNYM WYDANIU

PIĘKNO W NOWOCZESNYM I MINIMALISTYCZNYM WYDANIU

Ulubione0

Codziennie dokonujemy wyborów, tworząc unikalne przestrzenie. Odkrywamy nowe pomysły. Stajemy się projektantami własnego otoczenia. Zainspirowani innowacyjnymi projektami Velge możemy stworzyć nowy wymiar nowoczesnego wnętrza.

VELGE

OKAP VCCH 9009.1 X


VCCH 9009.1 X to okap posiadający prostą formę. Zrównoważony minimalizm kształtów ukrywa najbardziej zaawansowane technologie. Elegancki i nowoczesny design oraz różnorodna i bogata funkcjonalność są gwarancją najwyższej jakości urządzenia. Urządzenie to z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców.


Klasyczny wygląd okapu VCCH 9009.1 X o perfekcyjnym wykończeniu doskonale wpasuje się w aranżację nowoczesnej kuchni. Wykonany został ze stali nierdzewnej, najczęściej wykorzystywanej w przemyśle spożywczym, charakteryzują ją bowiem bardzo dobre właściwości antykorozyjne.

 

Technologia Clean Air 24 zastosowana przez producenta pozwala oczyścić powietrze ze wszelkich zapachów takich jak dym papierosów, czy zapach detergentów, nawet gdy urządzenie jest wyłączone. Czyste powietrze oraz brak nieprzyjemnych zapachów sprawią, ze kuchnia będzie doskonałym miejscem na spotkania w gronie przyjaciół i rodziny.

 

Gwarancją bezawaryjnej i długoletniej pracy okapu jest regularna konserwacja filtrów. W okapie Velge odpowiada za nią funkcja Anti Grease Filter Alarm, która informuje o konieczności wyczyszczenia filtra oraz automatyczny system Carbon Filter Alarm przypominający o potrzebie ich wymiany.

 

Znaczący wpływ na bezpieczeństwo okapu ma jego element rewizyjny, który zamocowany za pomocą specjalnych zawiasów zapewnia bezpieczne otwarcie tego elementu w trakcie czyszczenia i konserwacji.

 

Innowacyjnym rozwiązaniem jest wykorzystanie funkcji Bluetooh, która umożliwi połączenie telefonu z okapem. Z kolei odtwarzacz muzyki pozwoli na uruchomienie ulubionej stacji radiowej jak również odtworzy muzykę z telefonu. Dla wielu klientów rozwiązaniem poprawiającym komfort użytkowania będzie funkcja Coll&Talk. Dzięki niej możliwe jest odbieranie połączeń telefonicznych bez używania telefonu.

 

Dopełnieniem minimalistycznej estetyki okapu Velge jest oświetlenie LED, które idealnie komponuje się z nowoczesnym designem urządzenia. Wysoka wydajność i cicha praca urządzenia korzystnie wpływa na komfort osób przebywających w kuchni. Całość uzupełnia Timer oraz intuicyjne sterowanie dotykowe.

 

Okap VCCH 9009.1 X marki Velge to odzwierciedlenie wysokiej estetyki i stylu nowoczesnej kuchni. Zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne zachwycają wysoką jakością i funkcjonalnością. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców, którzy cenią sobie elegancję i nowoczesny minimalizm.

 

Więcej informacji o produktach i marce Velge na stronie: www.velgehome.com

 

Zobacz również

INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

Nowe, lepsze funkcje to więcej możliwości. Innowacyjne sprzęty i urządzenia AGD są teraz...

Velge w Twojej przestrzeni.

Velge w Twojej przestrzeni.

Velge to sugestia, nieodparte pragnienie by poszukiwać niecodziennych rozwiązań, by stale...