Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / VELGE / Sposób na kuchnię w stylu skandynawskim.

Sposób na kuchnię w stylu skandynawskim.

Ulubione0

Jasne, nowoczesne i przestronne wnętrza kuchenne są dalej na topie. Ale – nie ma się co dziwić – styl skandynawski w kuchni jest jednocześnie funkcjonalny i bardzo efektywny. Jak powinna wyglądać kuchnia w stylu skandynawskim i jakie dodatki powinny się w niej znaleźć? O tym w dalszej części artykułu.

VELGE

Przede wszystkim nowoczesność i minimalizm
Kuchnia w stylu skandynawskim to: wygoda, minimalizm i nowoczesność. Kuchnia ta powinna być jasna, przestronna i co najważniejsze – miła dla oka. Oczywiście małe wnętrza również nadają się na aranżację w takim właśnie stylu. Jasne kolory i dodatki skutecznie powiększą pomieszczenie.

Jasne ściany
Należy zacząć od ścian. Powinny być one jasne – najlepiej białe. Dopuszczalne są również jasne odcienie beżu czy szarości. Jasny kolor sprytnie odbija światło i w ten sposób skutecznie powiększa pomieszczenie. Dobrze byłoby, gdyby ściany były gładkie i jednolite – należy pamiętać, najważniejszy jest minimalizm bez zbędnych krzykliwych wzorów, czy kolorów.

Wszędzie czystość, czyli białe meble
Meble w kuchni skandynawskiej powinny być połączeniem nowoczesności, prostoty i minimalizmu. Idealnie będą prezentować się meble w kolorze białym. W ten sposób zyskamy dodatkowe rozświetlenie. Należy unikać skomplikowanych konstrukcji i wszelkich zdobień. Fronty mebli powinny być stonowane – tak, by wpasowały się w styl skandynawski.

Nowoczesne AGD
Jak już wcześniej wspomnieliśmy, kuchnia w stylu skandynawskim to połączenie prostoty z nowoczesnością. W takim pomieszczeniu kuchennym nie może zabraknąć potrzebnych sprzętów gospodarstwa domowego. Kuchnia skandynawska to ład i porządek a wszystko w niej ma swoje miejsce. Idealnie w taką przestrzeń komponują się okapy marki Velge. Okapy tej marki oparte są o charakterystyczną surową formę. Jednym z nich jest dotykowo sterowany okap VCCH 9002.1 Wykonany jest jest z białego szkła hartowanego i przystosowany do pracy zarówno jako wyciąg i pochłaniacz. Jego prosta forma i minimalistyczne rozwiązania oraz dyskretne połączenie części dekoracyjnej z częścią wentylacyjną okapu wzbogacą kuchnię o design najwyższej klasy. Innowacyjne rozwiązania technologiczne urządzenia gwarantują funkcjonalność i niezawodność sprzętu. Marka Velge wyposażyła go w funkcje, które każdego dnia pomogą zadbać o świeże i czyste powietrze w kuchni. Urządzenia marki Velge stają się wielokrotnie głównym elementem dekoracyjnym minimalistycznego wnętrza. Ich forma i design nadają kuchni nowoczesnego wymiaru.

Dodatki w kuchni skandynawskiej
Jasne kolory, które znajdują się na każdym kroku warto przełamać oryginalnymi dodatkami. Należy jednak pamiętać, by nie przesadzić z ich ilością. Kuchnia w stylu skandynawskim jest synonimem minimalizmu, dlatego mniej znaczy więcej. Świetnym sposobem na przełamanie wszechobecnej bieli będą świeże zioła w doniczkach. Sprawdzą się one nie tylko jako ozdoba, ale również świetny dodatek do potraw!

Więcej informacji o produktach i marce Velge na stronie www.velgehome.com

Zobacz również

INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

Nowe, lepsze funkcje to więcej możliwości. Innowacyjne sprzęty i urządzenia AGD są teraz...

PIĘKNO W NOWOCZESNYM I MINIMALISTYCZNYM WYDANIU

PIĘKNO W NOWOCZESNYM I MINIMALISTYCZNYM WYDANIU

OKAP VCCH 9009.1 X VCCH 9009.1 X to okap posiadający prostą formę. Zrównoważony...