STWÓRZ NOWY WYMIAR WŁASNEJ PRZESTRZENI - Max Kuchnie
STWÓRZ NOWY WYMIAR WŁASNEJ PRZESTRZENI - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci AGD VELGE STWÓRZ NOWY WYMIAR WŁASNEJ PRZESTRZENI

VELGE


STWÓRZ NOWY WYMIAR WŁASNEJ PRZESTRZENI

Marka Velge stawia na indywidualizm. Niezmiennie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji technologicznych i estetycznych. Kreuje świadomość potrzeb w zakresie wyposażenia, równocześnie inspirując do odkrywania rozwiązań, które wzbogacają życie o zupełnie nowy wymiar. O doskonałości urządzeń stanowi wysokiej klasy design. Velge zapewnia wygodę życia oraz poczucie komfortu i oryginalności.

Okap VCCH 9007.1B

 

Dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i wyszukany design idealnym rozwiązaniem w kuchni będzie okap łączący nowoczesną formę, elegancję szkła i surowość stali nierdzewnej. Taki właśnie jest okap Velge VCCH 9007.1 B. Jego wnętrze w estetyczny sposób ukryte jest w obudowie i zapewnia wygodę użytkowania.

 

Okap VCCH 9007.1B posiada wysoką wydajność bo aż 886 m3/h a dzięki wygłuszeniu sprzętu za pomocą paneli dźwiękochłonnych poziom hałasu podczas pracy jest minimalny i wynosi zaledwie 46 dB.

 

Klasa energetyczna A okapu Velge pozwala zaoszczędzić pieniądze co pozytywnie wpływa na domowy budżet oraz pozwala chronić środowisko naturalne.

 

Oświetlenie dekoracyjne okapu, sprawia że nie jest on tylko urządzeniem niezbędnym podczas wykonywania prac kuchennych. Stanowi efektowny akcent, a wszystko za sprawą oświetlenia LED, które w nastrojowy sposób nadaje charakter całemu wnętrzu.

 

Urządzenie zostało wyposażone w nadzwyczajne funkcje, które są ułatwieniem w oddawaniu się codziennym kulinarnym przyjemnościom. Jedną z nich jest system Perimeter Extraction, który poprzez odpowiednio ukształtowane szczeliny w korpusie okapu wymusza zasysanie oparów kuchennych oraz funkcja Clean Air 24H, która pozwala na oczyszczanie powietrza podczas gdy okap i płyta są wyłączone.

 

Gwarancją bezawaryjnej i długoletniej pracy okapu jest regularna konserwacja filtrów. Odpowiada za nią funkcja Anti-Grease Filter Alarm oraz Carbon Filer Alarm, które informują o konieczności wyczyszczenia oraz wymiany filtrów w okapie.

 

Okap VCCH 9007.1B to zrównoważony minimalizm kształtu, który kryje w sobie zaawansowane technologie i jest gwarancją najwyższej jakości materiałów. Dedykowany wymagającemu odbiorcy. Jeżeli mówimy o pięknie to tylko w minimalistycznym wydaniu. Okap Velge to klasa i styl. Będzie inspiracją dla ludzi poszukujących ciekawych i innowacyjnych rozwiązań.

 

Więcej informacji o produkcie i merce Velge na stronie: www.velgehome.com