Unikatowy design i zaawansowana technologia wyznacznikiem nowoczesnej kuchni - Max Kuchnie
Unikatowy design i zaawansowana technologia wyznacznikiem nowoczesnej kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci AGD VELGE Unikatowy design i zaawansowana technologia...

VELGE


Unikatowy design i zaawansowana technologia wyznacznikiem nowoczesnej kuchni

Okap kuchenny jest urządzeniem niezbędnym, które znajduje się w wyposażeniu współczesnej kuchni. Nowoczesne okapy wyróżniają się doskonałą wydajnością i cichą pracą jak również nadzwyczajną i niepowtarzalną stylistyką. Okapy marki VELGE łączą w sobie niebanalny design oraz wysoką technologię. Świadczy o tym zastosowanie najlepszych rozwiązań technicznych i najwyższej jakości materiałów, z których są produkowane ze szczególną uwagą i starannością. Ich oryginalność sprawia, że szkło z jakiego są wykonane zachwyca swoim blaskiem i coraz częściej jest stosowane przy nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń kuchennych.

Okapy marki VELGE to nie tylko eleganckie i nowoczesne wzornictwo ale i bardzo dobre parametry techniczne oraz różnorodna i bogata funkcjonalność.

 

Zastosowane technologie w okapach marki VELGE zapewniają niskie zużycie energii przy wysokiej wydajności jaką posiadają. Całość uzupełnia Timer, efektowne oświetlenie i intuicyjne sterowanie dotykowe.

 

System Perimeter Extratcion jaki posiadają okapy VELGE, poprzez odpowiednie szczeliny w korpusie okapu wymusza przez nie zasysanie oparów kuchennych. Dzięki niemu zwiększa się efektywność ich usuwania a ogranicza się emisja hałasu. Co powoduje, że cicha praca okapów wpływa efektywnie na komfort osób przebywających w kuchni.

 

Za sprawą funkcji Slow Motion Opening otwieranie szklanego frontu okapu będzie połączeniem funkcjonalności i nowoczesnej technologii w celu osiągnięcia najwłaściwszej pozycji do efektywnego pochłaniania oparów kuchennych.
Gdy okap i płyta kuchenna pozostaną wyłączone funkcja Clean Air 24 H pozwoli oczyścić nam powietrze z wszelkich zapachów takich jak dym papierosów czy zapach detergentów co spowoduje, że będziemy żyć w zdrowszym środowisku.

 

Anti- Grease Filter Alarm automatycznie poinformuje nas kiedy należy wyczyścić filtr. Co zapewni jego bezawaryjną i długoletnią pracę. Z kolei system Carbon Filter Alarm automatycznie przypomni nam o konieczności wymiany filtrów węglowych. W konsekwencji tego okap będzie działał z najwyższą wydajnością.

 

Z myślą o bezpieczeństwie okapy VELGE zostały wyprodukowane z hartowanego szkła, które w momencie uszkodzenia eliminuje ryzyko skaleczenia się.

 

Okapy kuchenne to urządzenia dwufunkcyjne, które w zależności od naszych potrzeb mogą pracować w charakterze pochłaniaczy, lub wyciągów. Zapobiega to nie tylko rozprzestrzenianiu się woni ale również przeciwdziała osadzaniu tłuszczu na powierzchniach mebli.

 

Okapy marki VELGE to połączenie wyrafinowanego designu z praktyczną funkcjonalnością. Niewątpliwie warte podkreślenia jest czarne lub białe szkło z którego są wykonane. Jest to niekwestionowana zaleta naszych okapów. Bardzo wydajny i cichy stanie się udogodnieniem dla osób przebywających w kuchni. Niezależnie od tego jakie potrawy będziemy przyrządzać okapy zagwarantują nam zawsze czyste powietrze w naszej kuchni. Marzenia o urządzeniu kuchni w nowoczesnym, minimalistycznym a zarazem ekskluzywnym stylu staną się realne. Odpowiednio dopasowane do naszych indywidualnych wymagań zachwycą nieprawdopodobną stylistyką jak również zapewnią maksymalny komfort w kuchni.

 

Więcej informacji o produktach i marce Velge znajduje się na stronie: www.velge.com